jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۰۷۷۴۸ ۲۷ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۸:۴۲

مردم رفسنجان با خرید 26 میلیون تومان آثار هنری هنرمندان تهرانی در یک شب، اتفاق نادری را در عرصه هنرهای تجسمی کشور رقم زدند.

مراسم افتتاح نمایشگاه آثار هنرمندان تهرانی در استان کرمان، عصر روز جمعه بیست و ششم مهر در عمارت گلستان‌شهر رفسنجان برگزار شد.

در این نمایشگاه که 27 تابلو از 15 هنرمند روی دیوار رفته، در همان شب گشایش، شش تابلو به ارزش 26 میلیون و یکصد هزار تومان از سوی مردم رفسنجان خریداری شد.

دو تابلو از منوچهر نیازی هر یک به ارزش هشت و هفت میلیون تومان، دو تابلو از شیوا عینی هر یک به ارزش 300 هزار تومان، یک تابلو از کیارش یعقوبی به ارزش پنج میلیون تومان و همچنین یک تابلو از محمد طباطبایی به ارزش پنج میلیون تومان در افتتاحیه این نمایشگاه فروخته شد.نگارخانه مژده در تهران، نمایشگاه گروهی از آثار 15 هنرمند مطرح کشور را در سه شهر استان کرمان برپا کرده که عمارت گلستان‌شهر رفسنجان نخستین میزبان این نمایشگاه‌هاست. نمایشگاه رفسنجان تا روز بیست و هشتم مهر ادامه دارد و بعد از آن نمایشگاه در گالری شهرک صنعتی مس سرچشمه طی روزهای بیست و نهم مهر تا دوم آبان ادامه می‌یابد. گالری بهشت شهر کرمان نیز آخرین مقصد این نمایشگاه‌هاست که روزهای سوم تا هشتم آبان آثار هنری را به نمایش و فروش می‌گذارد.

گالری مژده در این نمایشگاه‌ها آثاری در زمینه‌های خوشنویسی، نقاشی، مجسمه، عکس و نقاشیخط را به نمایش و فروش گذاشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر