jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۰۵۷۱۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۵:۲۴

در شرایطی که چند روزی به پرداخت دومین قسط خلعتبری به باشگاه عجمان نمانده هنوز خبری از پول نیست.

مشکل تازه خلعتبری و سکوت رویانیان

پس از کمک حسین هدایتی در پرداخت قسط اول برای حضور خلعتبری در پرسپولیس فردی از جنوب کشور در جلسه‌ای با رویانیان برای کمک به پرسپولیس اعلام کرد که قسط دوم پول خلعتبری به باشگاه عجمان را پرداخت خواهد کرد.

این در شرایطی است که چند روزی مانده به پرداخت این پول اما این فرد با وجود اینکه بارها با مسئولان باشگاه پرسپولیس تماس‌هایی داشته اما هنوز سر قرار حاضر نشده و ظاهرا پرسپولیسی‌ها را سر کار گذاشته است.

باشگاه پرسپولیس اگر سر موعد مقرر این پول را پرداخت نکند دچار مشکلاتی در خصوص خلعتبری خواهد شد.

محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این باره به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت:‌ با توجه به صحبت‌های خیر دوم قرار بود ایشان کمکی را که قول داده به ما بدهد اما فعلاً این اتفاق نیفتاده و من هم فعلاً در این باره فقط سکوت می‌کنم تا ببینیم چه اتفاقی پیش خواهد آمد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر