jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۰۱۳۴۱   ۰۶ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۴:۱۵

رونالدینیو بازیکن تیم ملی فوتبال برزیل و باشگاه آتلتیک مینیرو به دلیل پارگی رباط ران خانه نشین شد اما با وجود منع پزشکان می خواهد در جام باشگاه های جهان بازی کند.

رونالدینیو: با استخوان شکسته هم بازی می کنم

به گزارش سایت جام جم ورزشی؛ جام باشگاه های جهان ماه دسامبر در مراکش با حضور قهرمانان پنج قاره جهان برگزار می شود اما رونالدینیو که قرار بود به همراه آتلتیک مینیرو یعنی قهرمان لیبرتادورس در این رقابت ها شرکت کند به دلیل مصدومیت خانه نشین شده است. پزشکان اعلام کرده اند که این ستاره به این رقابت ها نمی رسد اما خود وی اعلام کرده که فرصت بازی کردن در جام باشگاه های جهان را هرگز از دست نمی دهد.

پزشک آتلتیک مینیرو اعلام کرده است که این بازیکن سه ماه به دور از میادین خواهد بود و به همین دلیل احتمال بازی کردنش در جام باشگاه های جهان کم است.

رونالدینیو درباره مصدومیتش گفت: «این مصدومیت را نمی توانم نادیده بگیرم اما بازی کردن در جام باشگاه های جهان هم فرصتی نیست که به سادگی از کنارش عبور کنم. من می خواهم با استخوان شکسته هم برای اتلتیک مینیرو بازی کنم و کسی نمی تواند جلوی من را بگیرد. »

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر