jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۹۹۷۳۳   ۳۱ شهريور ۱۳۹۲  |  ۲۱:۱۱

مدیرکل دفتر بیمه‌های سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تخصیص یارانه داروهای بیماران خاص، گفت: در مرحله اول ۵۰۰ میلیارد تومان به عنوان یارانه در اختیار سازمان‌های بیمه‌گر گذاشته شده و چند روز آینده در اختیار بیماران قرار می‌گیرد.

محمدباقر هوشنگی در گفت‌وگو با فارس افزود: قرار است 1180 میلیارد تومان از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان مابه‌التفاوت قیمت داروهای بیماران خاص در اختیار سازمان‌های بیمه‌گر قرار بگیرد.

هوشنگی درباره نحوه پرداخت یارانه داروهای بیماران خاص اظهار کرد: قرار شده است که در مرحله اول، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی 500 میلیارد تومان به حساب سازمان‌های بیمه‌گر واریز کند.

مدیرکل دفتر بیمه‌های سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یادآور شد: براساس تفاهم‌نامه صورت گرفته بین سازمان‌های بیمه‌گر مبلغ 500 میلیارد تومان از روز گذشته به حساب سازمان‌های بیمه‌گر واریز شد و در ادامه،سازمان‌های بیمه‌گر مابه‌التفاوت گران شدن داروهای بیماران خاص را به حساب افراد واریز می‌کند.

وی تاکید کرد: در مرحله اول قرار است مابه‌التفاوت 500 قلم داروی بیماران خاص و صعب‌العلاج به حساب بیماران و متقاضیان واریز شود که بزودی در مراحل بعدی، مابه‌التفاوت داروهای جدید به حساب آنها واریز می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر