jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۹۸۲۲۱   ۲۶ شهريور ۱۳۹۲  |  ۲۲:۰۶

دبیر اتحادیه چایکاران از اعلام وصول طرح تحقیق و تفحص از سازمان چای در اولین جلسه مجلس خبرداد.

نصرت رمضانی در گفت‌و‌گو با ایلنا اظهار کرد: براساس اسناد و مدارکی که ارائه شده است، سازمان چای کشور به کارخانجات پنج میلیارد تومان بابت پرداخت حوالجات سال گذشته و در حدود ۱۲ میلیارد تومان بابت حوالجات امسال بدهکار است، همچنین چایکاران براساس قیمت‌های چای درجه یک کیلویی ۹۰۰ تومان و درجه ۲ کیلویی ۵۰۰ تومان، ۱۵ میلیارد تومان از سازمان چای به اضافه میزان مابه التفاوت قیمت جدید طلبکار هستند.

وی افزود: سازمان چای به این بهانه که کارخانجات باید مطالبات چایکاران را پرداخت کنند، در پرداخت مطالبات چایکاران کوتاهی می‌کند در حالی که می‌توانست از محل فروش حوالجات کارخانه‌ها پول چایکاران را پرداخت کند.

رمضانی تاکید کرد: دعوای سازمان چای و کارخانجات به چایکاران مرتبط نیست و سازمان چای که خریدار برگ سبز چایکاران بوده است،‌ باید مطالبات چایکاران را پرداخت، سپس با کارخانجات هر گونه که مایل بود تسویه می‌کرد.دبیر اتحادیه چایکاران افزود: برای جبران خسارت‌های وارده به چایکاران 500 تا 600 میلیارد تومان اعتبار لازم است.

دبیر اتحادیه چایکاران در پایان خاطرنشان کرد: برداشت چین دوم برگ سبز هم به پایان رسیده است و تاکنون سازمان چای ۷۰ هزارتن برگ سبز حاصل از چین دوم را از کشاورزان خریداری کرده که ۴۰ هزارتن آن درجه ۱ و ۳۰ هزارتن آن درجه ۲ بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر