jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۹۶۷۰۶   ۲۲ شهريور ۱۳۹۲  |  ۲۱:۰۰

پدر و پسری که به اتهام سرقت کابل برق از سوی پلیس طرقبه شاندیز در استان خراسان رضوی دستگیر شده بودند، اعتراف کردند، اسکلت ساختمان‌های پیش ساخته یک شرکت ساختمان‌سازی را نیز سرقت کرده‌اند.

به گزارش جام‌جم، سرهنگ عباس صارمی ساداتی، فرمانده انتظامی طرقبه شاندیز در این باره گفت: چندی پیش صاحب شرکتی که در زمینه ساخت و فروش اسکلت‌های ساختمان‌های پیش‌ساخته فعالیت داشت، با حضور در مرکز پلیس از سرقت تعدادی از این اسکلت‌ها ی ساختمانی، خبر داد.

وی افزود: با تشکیل پرونده‌ای در این رابطه، تحقیقات پلیس برای دستگیری سارقان و کشف اموال مسروقه آغاز شد تا این که چند روز پیش ماموران پاسگاه ویرانی در طرقبه هنگام گشتزنی در شهر به دو مرد که سیم‌های کابل برق را در خودرویشان جاسازی کرده بودند و قصد ترک محل را داشتند، ظنین شده و متهمان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی طرقبه شاندیز یادآور شد: ماموران در بازرسی از خودروی متهمان، 36 متر سیم و کابل مسروقه از آنها کشف و ضبط کردند و متهمان برای تحقیقات به مرکز پلیس منتقل شدند.

اعتراف متهمان

در تحقیق از سارقان معلوم شد آنها پدر و پسر بوده و سیم و کابل برق را سرقت کرده بودند. ماموران که احتمال می‌دادند این دو مرتکب سرقت‌های دیگری شده باشند، به تحقیق از پدر و پسر سارق ادامه داده‌اند تا این که دو روز پیش آنها اعتراف کردند، از کارگران اخراجی شرکت شاکی بوده و سرقت از این شرکت را هم با همدستی یکدیگر انجام داده‌اند.

در پی این اعتراف تحقیق از متهمان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر