jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۹۶۱۴۶   ۲۰ شهريور ۱۳۹۲  |  ۱۳:۴۱

تکلیف ایران و 6 کشور دیگر مشخص می شود

نامزدهای میزبانی جام ملت ها در انتظار آبان ماه

نماینده ایران در کارگاه دو روزه AFC اعلام کرد که نوامبر سال جاری(آبان) کنفدراسیون فوتبال آسیا نام کشور میزبان جام ملت‌های آسیا 2019 را اعلام می‌کند.

نامزدهای میزبانی جام ملت ها در انتظار آبان ماه

سایت فدراسیون فوتبال، حامد مومنی که به عنوان نماینده ایران در دوره آموزشی دو روزه در مالزی حضور داشت، درباره برگزاری این کارگاه گفت: کارگاه دو روزه آموزشی برای نمایندگان کشورهایی که درخواست میزبانی خود را به AFC داده‌اند در مالزی برگزار شد که از 7 کشور، فقط نمایندگان ایران، عربستان و امارات حضور داشتند.

وی درادامه بیان کرد: در این کارگاه دو روزه قائم مقام دبیر کل AFC اعلام کرد که طی چند روز گذشته در رسانه‌ها خبری مبنی بر انصراف بحرین از میزبانی جاملتهای آسیا در سال 2019 منتشر شده اما هنوز هیچ نامه رسمی از سوی فدراسیون بحرین برای ما ارسال نشده و بر همین اساس ما بحرین را در کنار کشورهای ایران، کویت، عمان، عربستان، تایلند و امارات که درخواست میزبانی این مسابقات را دارند، می دانیم. همچنین کشورهایی که از میزبانی این پیکارها به صورت رسمی انصراف داده‌اند، لبنان، میانمار، چین و مالزی هستند.

وی افزود: مواردی که در این کارگاه آموزشی دو روزه مطرح شد درباره اطلاعات، برنامه زمانبندی، انتظارات AFC درخصوص مراحل درخواست میزبانی، بخش حقوقی AFC، اطلاعات مربوط به دپارتمان مسابقات، زیر ساختار فنی و لوجستیکی، تشریفات و میزبانی، بازاریابی، رسانه‌ها، روابط عمومی و نیروی انسانی، گزارش مالی و حسابرسی و جلسه پرسش و پاسخ بود.

مومنی افزود: قرار است که بین ماه‌های نوامبر تا مارچ نمایندگان AFC به کشورهایی که درخواست میزبانی داده‌اند، سفر کرده و از امکانات و شرایط کشورها بازدید کنند و پس از بازگشت به AFC گزارشات خود را بررسی و نواقص کشورها را مطرح می‌کنند و فرصتی به کشورها می‌دهند تا نواقص و مشکلات احتمالی خود را رفع کنند. سپس نشستی را با حضور اعضای هیات رئیسه و کمیته اجرایی AFC مجددا برگزار خواهند کرد و از کشورهای ایران، کویت، عمان، عربستان، بحرین،تایلند و امارات دعوت می‌کنند تا درباره شرایط میزبانی و اهدافشان موارد مختلف را مطرح کنند و در نهایت در ماه نوامبر2014 از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا نام کشوری که شرایط میزبانی رقابتهای جام ملتهای آسیا در سال 2019 را دارد، اعلام می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر