jamejamsara
سرا زندگی کد خبر: ۵۹۴۰۵۵   ۲۸ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۴:۵۶

برای آنکه بتوانید آووکادو را بخوبی و بدون مشکل خاصی برای سالاد یا استفاده در همبرگر ببرید، روشی را در ادامه مطلب آموزش داده‌ایم که کار شما را در انجام آن آسانتر کند.

اگر می خواهید آووکادو را همان روز که می خرید مصرف کنید آووکادویی بخرید که کمی نرم است، ولی اگر وقت دارید، آووکادوهای سفت بخرید و بگذارید روی کابینت آشپزخانه در منزل در چند روز آینده برسد.

با گذاشتن دو سه عدد آووکادو در کیسه کاغذی و بستن در آن، می توانید روند رسیدن آن را سرعت ببخشید. حتی برای سریعتر رسیدن آن می توانید یک عدد سیب داخل کیسه بگذارید.
بعد از رسیدن آووکادوها، چاقویی بردارید و آووکادو را از طول برش بزنید. هسته بزرگ وسط آن نمی گذارد که دو نیمه را کاملاً از هم جادو کنید.

چاقو را کنار بگذارید و دو دستتان را به دور تو نیمه بگذارید و به آرامی آنها را بچرخانید تا یک نیمه از هسته جدا شود.

برای جدا کردن هسته، یک دستمال بردارید و از آن برای نگه داشتن نیم آووکادویی که هسته دارد استفاده کنید. بدین ترتیب به دستتان هم آسیب نمی رسانید.

با دست خالی خود چاقو را بردارید و ضربه ای به هسته بزنید تا چاقو در آن گیر کند. حالا آرام چاقو را بکشید تا هسته با آن خارج شود.

حالا می توانید با خارج شدن هسته، آووکادو را نگینی ببرید یا قاچ کنید.

 

از قاشقی برای خارج کردن گوشت آووکادو استفاده کنید. با این کار گوشت آن به راحتی در می آید.

 

برای همبرگر، آووکادو را طولی ببرید و قاچ قاچ کنید.

 

این نکته را فراموش نکنید که بهترین راه برای داشتن آووکادویی با رنگ سبز زیبا، کمی آب لیموی تازه روی آن بچکانید و با کیسه پلاستیکی رویش را بپوشانید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قرارگاه آگاهی و امید

قرارگاه آگاهی و امید

موضوع ترویج، تبلیغ و پراكندن امید، موضوعی است كه رهبر معظم انقلاب در برهه‌های مختلف زمانی به آن تاكید كردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها