احیای قریب‌الوقوع سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی

معاون رئیس‌جمهور با اشاره به اصلاح نظام برنامه‌ریزی کشور، از احیای قریب‌الوقوع سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با ادغام دو معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی خبر داد.
کد خبر: ۵۹۰۱۲۶

به ‌گزارش فارس، محمدباقر نوبخت اعلام کرد: احیای سازمان مدیریت و تغییر اساسی در نظام برنامه‌ریزی کشور که با پشتوانه سال‌ها کار کارشناسی است، بزودی و با ادغام دو معاونت نظارت راهبردی و توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست‌جمهوری و با همکاری مجلس شورای اسلامی انجام خواهد شد.

وی که در جمع معاونان خود و کارکنان و کارشناسان معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری سخن می‌گفت، سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید در حوزه منابع انسانی را تشریح کرد.

نوبخت اعلام کرد: اصلاح نظام برنامه‌ریزی کشور که متضمن اصلاح نظام مالی و بودجه‌ای و اصلاح در نظام منابع انسانی کشور است، با پشتوانه کارشناسی هشت ساله و با احیای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در دستور کار عملیاتی دولت قرار دارد.

وی افزود: متأسفانه انحلال سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در هشت سال گذشته باعث نابسامانی در حوزه بودجه و منابع انسانی دولت شد که این امر مکررا مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفته و رئیس‌جمهور بدرستی احیای مجدد این سازمان را از اهم برنامه‌های دولت یازدهم اعلام کرد.

نوبخت تصریح کرد: اکنون با استقرار دولت و با همکاری مجلس در اسرع وقت و در چارچوب برنامه صد روزه دولت تدبیر و امید، این امر محقق خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها