jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۸۱۰۷۹   ۲۹ تير ۱۳۹۲  |  ۲۰:۰۹

پیش از آن‌که بدانی مرده‌ای، شرطی برای زندگی، در سراشیبی، غفلت، خواب صادق و آغاز تلخ نام اپیزودهای مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد است که از امروز تا آخر هفته از شبکه تهران پخش می‌شود.

به گزارش جام‌جم،« پیش از آن‌که بدانی مرده‌ای» به کارگردانی مسعود آقاباباییان امشب ساعت 19 از شبکه تهران پخش می‌شود. این اپیزود داستان پسر قمار بازی است که برای پرداخت بدهی‌هایش می‌خواهد از پول‌های پدرش استفاده کند. مجید واشقانی، هستی رضایی، علی برقی، ساغر عزیزی، مرجان شکوفکی، محمدعلی ساربان و... بازیگران این اپیزود هستند.

اپیزود «شرطی برای زندگی» به کارگردانی حسین فلاح روز دوشنبه از شبکه تهران پخش می‌شود. این اپیزود درباره عارف کارمند داروخانه و پروانه دختر مرد بیماری است که می‌خواهند با هم ازدواج کنند، اما مرگ پدر پروانه به دلیل استفاده از داروهای تقلبی، اتفاقاتی را برای آنان رقم می‌زند. پویا امینی، مریم خدارحمی، زویا امامی، مهرداد فلاحتگر، فرحناز منافی‌ظاهر و کاظم هژیر آزاد بازیگران این اپیزود هستند.

اپیزود در سراشیبی ساخته شاهین باباپور روز سه‌شنبه از شبکه تهران به نمایش در می‌آید. داستان این اپیزود درباره مسعود است که در پرداخت اجاره خانه با مشکل روبه‌روست و از سویی وی اجازه فروش خانه پدری خود را تا زمان حیات مادرش ندارد تا این‌که او با یک موتور تصادف می‌کند. شهناز شهبازی، اتابک نادری، زویا امامی و علی رحمتی در این اپیزود بازی کرده‌اند.

روز چهارشنبه بینندگان شبکه تهران می‌توانند اپیزود غفلت را تماشا کنند. علیرضا اشکان، رها خدایاری، مینا وحید، افسانه ناصری و جواد زیتونی بازیگران این اپیزود هستند.

اپیزود خواب صادق روز پنجشنبه پخش می‌شود و روز جمعه اپیزود آغاز تلخ به کارگردانی احمد معظمی از شبکه تهران به نمایش در می‌آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر