ناکامی زوج جوان در اخاذی از مرد فیلمبردار

یک زوج تهرانی با ادعای این که فیلم و عکس عروسی‌شان بین اقوام و همسایه‌هایشان پخش شده است، قصد اخاذی از مرد فیلمبردار را داشتند که تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.
کد خبر: ۵۷۷۷۶۴

به گزارش جام‌جم، چند روز پیش مردی با حضور در شعبه 12 بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب تهران از زن و مردی به اتهام سرقت و اخاذی شکایت کرد.

شاکی که صاحب یک مرکز فیلمبرداری بود، گفت: زوج جوانی که از مشتریانم بودند، به محل کارم آمده و مدعی شدند نمی‌دانند چگونه فیلم و عکس مراسم ازدواجشان در اختیار افراد مختلف از جمله تعدادی از همسایه‌ها و اقوامشان قرار گرفته و آبرویشان به خطر افتاده است.

وی افزود: در ادامه با بررسی سی‌دی ارائه شده از سوی آنها، متوجه شدم علاوه بر فیلم و عکس ‌های مراسم ازدواج آن زوج، فیلم و عکس‌های دو مجلس عروسی دیگر که من فیلمبرداری آنها را برعهده داشتم نیز در آن سی‌دی ثبت شده است. نمی‌دانستم این سی‌دی که نسخه‌ای از آن که در اختیار زوج‌های جوان و یک نسخه هم به عنوان آرشیو کاری در مغازه‌ام نگهداری می‌شد، چگونه به دست آن افراد رسیده است.

سرقت 3 فیلم عروسی دردسرساز شد

شاکی یادآور شد: برای بررسی موضوع، بخش آرشیو فیلم‌های عروسی را جستجو کردم و متوجه شدم از سه مجلس عروسی که سی‌دی آن را این زوج مشتری برایم آورده‌اند، اثری نیست.

وی خاطرنشان کرد: تصمیم گرفتم به مرکز پلیس مراجعه و برای پیدا کردن سارق فیلم و عکس‌های ازدواج هر سه عروس و داماد، درخواست کمک کنم که آن زوج مشتری تلفنی تهدیدم کردند باید دو میلیون تومان به آنها بدهم.

زوج جوان قصد اخاذی داشتند

شاکی خاطرنشان کرد: وقتی از آنها خواستم همراه من به مرکز پلیس بیایند، از این کار خودداری کردند و خواستند هر چه سریع‌تر مبلغ فوق را به آنها بپردازم و تهدید کردند در غیر این صورت فیلم و عکس عروسی خود و دو زوج دیگر را برای افراد دیگری می‌فرستند و مرا به دردسر می‌اندازند. از آن بعد تلفن‌هایشان خاموش است و دیگر به محل کارم نیامدند. اطمینان دارم آن زوج فیلم و عکس‌های آرشیو عروسی خود و دو زوج دیگر را ازمغازه‌ام سرقت کرده‌اند تا با این ترفند اخاذی کنند.

بنابراین گزارش، با شکایت مرد فیلمبردار از زوج شیاد، آنها تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها