jamejamonline
ورزشی فوتسال کد خبر: ۵۷۶۶۶۷   ۱۴ تير ۱۳۹۲  |  ۱۹:۵۸

به دنبال نایب قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان در بازی های داخل سالن؛

کفاشیان: از تیم ملی بانوان ایران انتظار مدال طلا داشتم

بانوان فوتسالیست ما می‌توانند مثل آقایان در جهان بدرخشند و نایب‌قهرمانی آسیا نتیجه خوبی است اما من انتظار قهرمانی بانوان را داشتم.

کفاشیان: از تیم ملی بانوان ایران انتظار مدال طلا داشتم


 علی کفاشیان  در مورد نایب قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در بازی‌های داخل سالن آسیا اظهار داشت: من از ابتدا هم انتظار حضور بانوان فوتسالیست را در فینال این مسابقات داشتم، بر روی بانوان ما سرمایه‌گذاری خوبی انجام شده و آنها کیفیت بالایی از خود نشان دادند البته در مسابقات مشخص شد که کشورهای شرق آسیا هم بر روی فوتسال سرمایه‌گذاری کردند، با این حال بانوان ما مقابل ژاپن بسیار خوب بازی کردند و تا لحظه آخر هم بازی با ژاپن مساوی بود.

وی ادامه داد: بانوان ایرانی به زودی به قطب بزرگی در فوتبال آسیا تبدیل می‌شوند و با رفع نواقص حتی مثل فوتسال آقایان می‌توانند در جهان هم بدرخشند.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه شما از بانوان فوتسالیست انتظار کسب مقام را داشتید، گفت: نایب قهرمانی نتیجه خوبی است ولی من انتظار داشتم آنها قهرمان شوند و مدال طلا بگیرند، اگر ما در مرحله گروهی با ژاپن بازی می‌کردیم این تیم را می‌بردیم، من قول می‌دهم مرتبه بعدی که بانوان ما با آنها بازی کنند، ژاپن را شکست دهند، البته در بخش آقایان ژاپن را می‌بریم و قهرمان می‌شویم.

علی کفاشیان در مورد انجام بازی تدارکاتی ایران و کره جنوبی گفت: این پیشنهاد را کره‌ای‌ها به ما دادند که در ششم دسامبر که «فیفا دی» است با آنها بازی کنیم، اما منتظریم کی‌روش نظرش را در مورد این بازی به ما بگوید، ما به او این پیشنهاد را اطلاع دادیم و او قرار است برنامه‌هایش را بررسی کند و نظر نهایی خود را در مورد این بازی به ما بگوید.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد زمان حضور کروش در ایران به فارس گفت: او هفته آینده به ایران می‌آید.

کفاشیان در مورد مشکلاتی که بین کمیته و دپارتمان داوری وجود دارد، گفت: این مشکلات حل شده است و دوشنبه نیز جلسه‌ای با اعضای کمیته داوران داریم و مباحث را در آن مطرح خواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها