نماینده مردم تربت جام در خصوص جلسه غیرعلنی بررسی صلاحیت های نامزدهای انتخابات شوراها گفت: اعضای هیات مرکزی در مجلس در پاسخ به اعتراضات نمایندگان مبنی بر تایید یا عدم تایید صلاحیت برخی از نامزدها قول دادند که روند بررسی صلاحیت ها را مجدداً بررسی کنند.
کد خبر: ۵۶۹۹۱۱
جزئیات جلسه غیر علنی مجلس برای بررسی رد صلاحیت ها در شورای شهر

غلامرضا اسداللهی  در خصوص جلسه غیرعلنی امروز گفت: برخی نمایندگان اعتراضاتی نسبت به روند بررسی صلاحیت های نامزدهای انتخابات شوراهای شهر و روستا داشتند که در جلسه غیرعلنی مطرح کردند.

نماینده مردم تربت جام  در مجلس شورای اسلامی گفت:  نمایندگان نسبت به تایید و عدم تایید برخی از نامزدها اعتراض داشتند که کولیوند عضو هیات مرکزی در پاسخ گفت: ما برابر قانون عمل کردیم و سعی مان بر این بوده که حقی از فردی ضایع نشود.

وی ادامه داد: کولیوند همچنین قول داد هیات مرکزی روند بررسی صلاحیت افرادی که همکاران اعتراض داشتند در مهلت قانونی مجدداً بررسی کند.

عبدالرحمان رستمیان نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی نیز در خصوص جلسه غیرعلنی امروز گفت: نمایندگان اعتراض داشتند که چرا هیات مرکزی در تهران برای رد یا تایید صلاحیت نامزدها مدارکی که هیات نظارت شهرستان ها بر آن اساس افراد را رد یا تایید صلاحیت کرده بودند را جهت ارایه نخواستند.(مهر)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها