مدیر جهاد کشاورزی قائم شهر اعلام کرد؛

معرفی نانوایی متخلف به تعزیرات حکومتی در قائم شهر

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه، مرکز کشور را با فرهنگ جهادی اداره کردم افزود: امروز هم معتقدم تنها راه ساختن ایران بزرگ روی‌‌آوری به فرهنگ جهادی است.
کد خبر: ۵۶۸۹۰۴
تنها راه ساختن ایران روی‌‌آوری به فرهنگ جهادی است

محمدباقر قالیباف در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: بچه انقلاب و روستازاده هستم و امروز برای اداره کشور گذشته خود را به یاد می‌آورم که عقبه قدرت و ثروت نداشتم.

وی با بیان اینکه، تغییر اساسی در اداره کشور لازم است ابراز کرد: این تغییر ابتدا باید در نوع نگاه و رویکردها باشد چرا که کشور در یک سیکل وسیعی قرار دارد.

قالیباف با بیان اینکه نباید زحمات گذشتگان را مورد هجمه قرار داد افزود: هر جا مسئولیتی تحویل گرفتم این عبارت را به کار نبردم که خرابه را به من تحویل دادند.

وی با انتقاد شدید از کسانی که قالیباف را تکنوکرات می‌دانند عنوان کرد: بگذارید هر حرفی که می‌خواهند بزنند زیرا در قرآن اینگونه نوشته شده و ما استنباط می‌کنیم که خدا به حرف‌های خوب هم پاداش نمی‌دهد چرا که تنها به عمل خوب پاداش می‌دهد.

وی با دفاع از مدیریت خود در شهر تهران گفت: در گذشته همواره 30 درصد از هزینه‌های شهر تهران را دولت متقبل می‌شد که در دوره هشت ساله من تنها به پنج درصد رسید و کار کردن در تهران با این بودجه تنها با تفکر جهادی میسر است نه تفکرات تکنوکراتی.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: بی‌بی‌سی هم به کمک برخی افراد می‌آید و با تقطیع حرف‌های من تبلیغ تکنوکرات بودن قالیباف را می‌کند و این کار همان کسانی است که در شعار فقط دم از انقلاب می‌زنند.

وی بیان‌کننده این سخنان را متحجرین دانست و گفت: اگر بخواهم وقتم را برای این‌ها بگذارم کارها پیش نمی‌رود پس جواب آن‌ها را نمی‌دهم.

شهردار تهران با بیان اینکه، مرکز کشور را با فرهنگ جهادی اداره کردم افزود: امروز هم معتقدم تنها راه ساختن ایران بزرگ روی‌‌آوری به فرهنگ جهادی است.

قالیباف مدیریت کنونی کشور را خسته و بسته و بی‌ربط دانست و خاطرنشان کرد: وقتی یک پل باعظمت که برخی فکر می‌کردند در عرض 15 سال ساخته نمی‌شود تنها در 22 ماه ساختیم این به معنای فرهنگ جهادی است نه تکنوکراتی.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه، برخی فقط فریاد انقلابی بودن می‌زنند و در عمل هیچ از خود ندارند یادآور شد: باید زندگی این افراد را دید و آنگاه فهمید که فقط داد می‌زنند و در عمل چیزی در چنته ندارند.

 قالیباف همچنین در جمع هواداران خود در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد:‌ در این مکان مقدس در برابر مردم این استان متعهد می‌شوم که نخستین تصمیم مدیریتی‌ام در دولت آینده در مورد استان کهگیلویه و بویراحمد و رفع محرومیت‌های آن خواهد بود.(فارس)

newsQrCode
برچسب ها: جهادی
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها