دلداری عقاب بزرگ به عقاب کوچک؛

نوبت امیر من هم می رسد!

گزارشی از وضعیت نامشخص عابدزاده؛

امیر بدهی 120 هزار دلاری روی دست رویانیان گذاشت

امیر عابدزاده این روزها وضعیت مشخصی برای فصل بعد ندارد، او که برای حضور در تیم دوم یک تیم ایتالیایی حاضر در سری B به این کشور سفر کرده نمی داند تکلیفش برای فصل آینده چگونه می شود.
کد خبر: ۵۶۷۹۸۷
امیر بدهی 120 هزار دلاری روی دست رویانیان گذاشت

امیر عابدزاده با هماهنگی رویانیان به ایتالیا رفته و چهار، پنج روز دیگر به ایران بازمی‌گردد اما وضعیت او برای فصل بعد کاملا مبهم است.

برای عابدزاده اتفاقاتی افتاده که به نظر می‌رسد گره کورش به سختی باز می‌شود. او فصل گذشته در شرایطی به پرسپولیس پیوست که فکر می‌کرد به راحتی می‌تواند رضایت‌نامه خود را از باشگاه لوس‌آنجلس بلوز بگیرد و تصور بر این بود که این باشگاه فقط در ازای ترانسفر از یک تیم ایرانی به خارجی خواستار دریافت مبالغی خواهد شد.

عابدزاده فصل گذشته در آستانه پیوستن به ملوان بود اما در نهایت با رویانیان توافق کرد و به پرسپولیس آمد. وقتی خبر پیوستن او به پرسپولیس منتشر شد، مدیران باشگاه لوس‌آنجلس بلوز خواستار دریافت مبلغی به عنوان رضایت‌نامه شدند و اعلام کردند که عابدزاده با این تیم قرارداد داشته و پیوستنش به پرسپولیس تخلف محسوب می‌شود. در همان زمان رویانیان هم واکنش شدیدی به این موضوع داشت اما در نهایت با مذاکره مدیران دو باشگاه مبلغی که باشگاه آمریکایی خواستارش بود کاهش پیدا کرد و در نهایت با رقمی حدود 170 هزار دلار رضایت‌نامه عابدزاده به دست پرسپولیس رسید.

تاکنون 50 هزار دلار از این پول پرداخت شده است و 120 هزار دلار دیگر باقی مانده که باشگاه لوس‌آنجلس بلوز چندین بار خواستار دریافت مطالبات خود شده است و به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که اگر این موضوع حل نشود، برایش چاره‌ای جز مراجعه به کمیته انضباطی و فیفا نخواهد ماند. این در حالی است که با افزایش قیمت دلار رویانیان برای پرداخت 120 هزار دلار دچار مشکل خواهد شد.

برخی عنوان می‌کنند همزمان با سفر عابدزاده به ایتالیا احتمال مذاکره او با چند تیم ایتالیایی وجود دارد. عده‌ای هم معتقدند که عابدزاده در لیست مازاد علی دایی است که این موضوع صحت ندارد و دایی اعلام کرده که به او نیاز دارد چرا که جزو سهمیه زیر 23 سال محسوب می‌شود.

در حال حاضر عابدزاده برای فصل بعد وضعیت نامشخصی دارد و احتمال اینکه به یکی از تیم‌های نظامی ایران برود و دوره سربازی‌اش را بگذراند وجود دارد. البته شانس حضور او در پرسپولیس هم همچنان باقی است و باید دید چه اتفاقی برای این دروازه‌بان جوان می‌افتد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها