درادامه حملات ارتش سوریه به مواضع تروریست ها در ریف ادلب، حمص و حلب شمار زیادی از آنان به هلاکت رسیدند و تعداد زیادی زخمی شدند.
کد خبر: ۵۶۶۳۳۷
ارتش سوریه شمار زیادی از تروریستها را به هلاکت رساند

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه تلویزیونی العالم، یکصد و ده فرد مسلح در حمله نیروهای ارتش سوریه به یک انبار مهمات در منطقه نیرب در ریف ادلب به هلاکت رسیدند. در میان کشته شدگان شماری از اتباع عربستان سعودی، اردن، مصر و لیبی دیده می شود.

ارتش سوریه در ادلب نیز به مخفیگاه های تروریست ها حمله کرد و شمار زیادی از آنها را به هلاکت رساند. در همین حال بر اثر انفجار یک دستگاه خودروی بمب گذاری شده در ادلب شماری از افراد کشته و زخمی شدند و خساراتی مادی نیز به بار آمد. این انفجار زمانی روی داد که شهروندان با تجمع در مقابل یکی از نانوایی های ادلب منتظر دریافت نان بودند.

معمولا چنین انفجارهایی در مقابل نانوایی ها، فروشگاه ها و ورودی بازارها روی می دهد.

در همین حال ارتش سوریه بیست و هفت فرد مسلح را با انهدام یک انبار مهمات در منطقه تل الذهب در ریف حمص به هلاکت رساند و شماری را نیز زخمی کرد.

از سوی دیگر افراد مسلح، دو منطقه را در ریف حلب با بیش از ده گلوله خمپاره هدف قرار دادند.


نیروهای ارتش سوریه روستای عبدربه را در ریف حلب آزاد کردند.

به گزارش شبکه تلویزیونی المیادین، درگیری ها در حلب بین افراد مسلح و نیروهای ارتش سوریه همچنان ادامه دارد و نیروهای ارتش، روستای عبدربه را در ریف حلب آزاد کردند.

هبه الله البیطار گزارشگر این شبکه در گزارشی در این باره گفت: روستای عبدربه، ریف شمالی حلب را به حلب متصل می کند و سیطره بر آن راه کمک رسانی به افراد مسلح در حلب را می بندد. این روستا پس از درگیری هایی که چند روز به طول انجامید و به کشته و زخمی شدن شمار زیادی از افراد انجامید به تصرف نیروهای ارتش در آمد و راه را برای نیروهای ارتش جهت شکستن محاصره مناطق تحت محاصره و گشودن جبهه مناطق شمالی باز کرده است.

در ادامه گزارش آمده است: منابع نظامی سوریه، شمار کشته ها در این روستا را چهل نفر تخمین زدند که علاوه بر آن شماری نیز زخمی شده اند. افراد مسلح مقادیر زیادی بمب از خود به جای گذاشته اند که تعداد زیادی از آنها خنثی شده است. در این روستا همچنین تعدادی بمب اعم از دست ساز یا ساخت خارج کشف و ضبط شده است. عملیات آزادی روستای عبدربه در چارچوب عملیات ارتش سوریه و چند ماه پیش در منطقه آغاز که طی آن برخی مناطق حلب از دست تروریست ها آزاد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها