jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۶۴۴۴۰   ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۸

مالکی : هیات مدیره حق ندارد با مربی تصمیم گیری کند

اختلاف پرسپولیس و راه‌آهن بر سر دایی بیشتر شد

با مخالفت هایی پی در پی باشگاه راه آهن پرونده حضور علی دایی در پرسپولیس پیچیده‌تر از قبل شد.

اختلاف پرسپولیس و راه‌آهن بر سر دایی بیشتر شد


در حالی که خبرنگاران و اصحاب رسانه در ساختمان ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منتظر تمام شدن جلسه هیات مدیره پرسپولیس و نتیجه مذاکرات آن‌ها برای انتخاب سرمربی این تیم بودند، صحبت‌های رییس هیات مدیره پرسپولیس و مدیرعامل باشگاه راه‌آهن در شبکه خبر معادلات را باز هم تغییر داد.

فداحسین مالکی که روی خط بخش خبری 14:30 شبکه خبر آمده بود، درباره نتیجه جلسه امروز هیات مدیره پرسپولیس اظهار کرد: ما روی سه گزینه علی دایی، منصور ابراهیم‌زاده و محمد مایلی کهن بحث مفصل داشتیم. دایی از قبل هم در میان گزینه‌های ما بود. برای ما رضایت مدیران راه‌آهن مهم بود که مدیرعامل باشگاه موافقت ضمنی آنها را جلب کرد. آقای زنجانی مالک باشگاه راه‌آهن گفته بود اگر خود دایی با آمدن به پرسپولیس موافق باشد ما هم موافق هستیم. به صورت تلفنی در این جلسه با دایی صحبت کردیم و در حال حاضر در حال جمع‌بندی برای این جلسه هستیم. با مدیران راه آهن صحبت می‌کنیم تا رضایت حضور دایی را در پرسپولیس بگیریم.

مالکی در پاسخ به این سوال که تکلیف مایلی کهن چه می‌شود، گفت: اگر جمع‌بندی ما روی علی دایی باشد به صورت دیگری در خدمت مایلی کهن خواهیم بود. او هم از مربیان خوب فوتبال است.

وی درباره اینکه مایلی کهن به این موضوع که گزینه وزارت ورزش است اقرار کرده و گفت: هرچه که به مصلحت باشگاه باشد رقم می‌خورد و الان گزینه خاصی از سوی وزارت ورزش به ما معرفی نشده است.

در ادامه این بخش خبری رییسی‌کیا مدیرعامل باشگاه راه آهن روی خط آمد و با بیان اینکه با رفتن دایی به پرسپولیس مخالفیم گفت: ما با علی دایی قرارداد داریم و قطعا مخالف رفتن او به پرسپولیس هستیم. به طور حرفه‌ای ایجاب نمی‌کند که ما هر فصل مربی‌مان را عوض کنیم. در تاریخ باشگاه راه آهن سابقه نداشته که رتبه یک رقمی کسب کنیم و حال که این اتفاق افتاده، دوست داریم باز هم از وجود دایی استفاده کنیم.

وی افزود: علاقه طرفین به همکاری مهم است. و هیچ منعی نداشت که دایی قبل از اینکه با ما قرارداد ببندد به پرسپولیس برود. اما الان که با راه آهن قرارداد دارد هیات مدیره پرسپولیس حق ندارد با مربی ما وارد مذاکره شود. دایی همواره از شرایط خود در راه آهن ابراز رضایت کرده و گفته در این تیم دغدغه خاطری ندارد.

در ادامه رییس هیات مدیره پرسپولیس در پاسخ به اظهارات رییسی‌کیا گفت: به اعتقاد من نظر آخر را باید خود دایی بدهد. مالک باشگاه راه آهن موافقت کرده بود که در صورت رضایت دایی، او به پرسپولیس بیاید با این حال الان هم می‌گوییم که برای ما هم نظر دایی مهم است و هم نظر مسئولان راه آهن.

به گزارش ایسنا با توجه به این اتفاقات مشخص نیست که سرمربی پرسپولیس امروز معرفی می‌شود یا خیر. بحث آمدن دایی به پرسپولیس همچنان پیچیده‌تر می‌شود و باید دید مسئولان پرسپولیس و راه آهن در این رابطه با هم به توافق می‌رسند یا خیر.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر