jamejamonline
سیاسی احزاب و تشکل ها کد خبر: ۵۵۹۱۲۹   ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۹:۳۰

دبیر کل موتلفه اسلامی عصر امروز(چهارشنبه) در جمع اصولگرایان استان فارس گفت: جریان فتنه و جریان انحراف دو لبه یک قیچی هستند که می خواهند انقلاب را قیچی کنند.

جریان فتنه و انحراف قصد قیچی کردن انقلاب را دارند

محمد نبی حبیبی با اشاره به برخی از صحبتها در خصوص عدم حضور احزاب و گرههای مختلف در انتخابات ریاست جمهوری افزود: امروز در خصوص انتخابات ریاست جمهوری دو فرضیه مطرح می شود اول اینکه صحنه کاملا برای اصولگرایان خالی است و رقابت جدی وجود ندارد و فرضیه دوم این است که احزاب و تشکلهای مختلف به طور حتم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می کنند.

 وی یاد آور شد: اعتقاد ما بر این است که تمام احزاب و گروهها در این انتخابات شرکت می کنند و ما باید برای رسیدن به موفقیت به یک نظر واحد و نماینده ایی مشخص برسیم.

وی ادامه داد: چندی پیش با آیت الله مصباح دیداری داشتم و ایشان  معتقد بودند که در صحنه انتخابات ریاست جمهوری هیچ رقیب جدی برای اصولگرایان وجود ندارد و من نیز توضیحات خود را ارائه کردم که به طور حتم دیگران نیز در این انتخابات حاضر می شوند که البته این تفاوت نظر دلیل بی احترامی ما نسبت به آیت الله مصباح نیست.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: هیچ کس نمی تواند تضمین کند که اصلاح طلبان و جریان ائتلافی با نامزدی واحد وارد عرصه انتخابات نشود بنابر این ما نیز باید به یک نظر واحد برسیم.

حبیبی با بیان اینکه به نظر من روحانیت باید به عنوان محوریت کار وارد بحث شود تصریح کرد: در خصوص اینکه اصولگرایان باید به یک نظر واحد برسند هیچ شکی نیست اما به اعتقاد من روحانیت به عنوان محوریت کار اصولگرایان وارد شود و تعداد نامزدهای اصولگرا را کاهش دهد.

وی یادآور شد: اگر به یک نظر واحد نرسیم به طور حتم در انتخابات شکست خواهیم خورد و چنین نظری نیز نظر برخی از مراجع است.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در بخشی از سخنان خود با اشاره به اینکه جریان انحرافی خطرش کمتر از جریان فتنه نیست افزود: هیچ کس نمی تواند تعهد کند که جریان فتنه با ترفندهای مختلف وارد بحث انتخابات نشود. و از طرفی باید به این نکته توجه کنید که خطر جریان انحرافی کمتر از جریان فتنه نیست.

حبیبی تصریح کرد: جریان فتنه و جریان انحراف دو لبه یک قیچی هستند که می خواهند انقلاب را قیچی کنند.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج یکی از مهم‌ترین مواریث امام و انقلاب ماست که توانسته در مقاطع مختلف خدمات گسترده‌ای به ایران عزیز داشته باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها