jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۵۴۴۸۰   ۲۷ فروردين ۱۳۹۲  |  ۱۰:۵۸

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: من آدم مستقلی هستم و به دنبال سیاست نرفته‌ام اما یکسری افراد معلوم‌الحال دنبال اهداف خاص خودشان هستند.

دایی: افراد معلوم‌الحال دنبال اهداف خاص خودشان هستند

علی دایی در خصوص خبری مبنی بر حضورش در شورای شهر تهران و انتخابات اظهار داشت: من یک فرد مستقل هستم و به هیچ عنوان دنبال سیاست نرفته‌ام و اصلاً سیاسی نیستم.

وی افزود: من زندگی‌ام را با هیچ چیزی عوض نمی‌کنم، اما متأسفانه یکسری معلوم‌الحال شایعاتی را علیه من درست می‌کنند که واقعاً برای آنها متأسفم، من به هیچ عنوان در انتخابات شورای شهر نامزد نشده‌ام و این شایعه برخی‌ است که به دنبال اهداف خاص خودشان هستند. من یک فرد مستقل هستم.

سرمربی راه‌آهن خاطرنشان کرد: متأسفانه همیشه این شایعات درباره من بوده و امیدوارم این بار هم با این مصاحبه من همه چیز مشخص شود و مردم بدانند که برخی‌ها دنبال چه اهداف خاصی از بردن نام‌ها دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها