jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۵۴۲۳۰ ۲۶ فروردين ۱۳۹۲  |  ۱۶:۱۱

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شخصیت بازیکنان در فوتبال ایران خرد می‌شود و نمی‌دانم چه کسی در این زمینه مسئول است.

سیدجلال حسینی: شخصیت بازیکنان در فوتبال ایران خرد می‌شود


سید جلال حسینی اظهار کرد: در فوتبال ایران به هیچ عنوان ارزش‌ها رعایت نشده و شخصیت بازیکنان خرد می‌شود.
وی تصریح کرد: امیدوارم از ابتدای فصل که تیم‌ها بسته می‌شوند برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای باشد که با جدایی یک بازیکن و رفتنش به تیمی دیگر حرمت بازیکنان در آن تیم حفظ شود و بی‌احترامی‌ را نسبت به بازیکنان شاهد نباشیم.
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: نمی‌دانم چه کسانی مسئول برنامه‌ریزی برای این موضوع هستند اما بالا بردن فرهنگ فوتبال کشور کار بسیار سختی است و یک کاری دسته جمعی را می‌طلبد چرا که این کار از عهده یک نفر خارج است و همه باید با یکدیگر هماهنگ عمل کنند.
وی در ادامه به بازی تیمش برابر ذوب‌آهن اشاره کرد و افزود: بازی بسیار سنگینی بود چرا که این دیدار برای ذوب‌آهن بسیار حساس بود.
حسینی با بیان اینکه می‌توانستیم برنده این دیدار باشیم، به فارس  گفت: اما به دلیل جایگاهی که ذوب‌آهن در جدول رده‌بندی داشت و انگیزه بسیاری که برای فرار از خطر سقوط داشتند برای کسب پیروزی به میدان آمده بودند که با تساوی این بازی به پایان رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر