مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نظر نهایی خود را در خصوص زمان فینال جام حذفی اعلام کرد که بر این اساس باشگاه پرسپولیس مخالفت خود را با برگزاری دیدار فینال پس از رقابتهای مقدماتی جام جهانی عنوان داشته است.
کد خبر: ۵۵۲۸۰۰
پرسپولیسی‌ها مخالف برگزاری فینال بعد از رقابتهای  مقدماتی جام جهانی


محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از اظهار نظر علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال در مورد زمان‌ برگزاری بازی فینال جام حذفی نظرش مبنی بر موافقت برای انجام بازی فینال بعد از مسابقات مقدماتی جام جهانی 2014 اعلام کرد، اما وی پس از بررسی‌های لازم و گفت‌وگو با کادر فنی و بررسی وضعیت پرسپولیس و در پی مشورت نهایی با یحیی گل محمدی خبر داد که پرسپولیس حاضر است که در پایان لیگ مقابل سپاهان صف آرایی کنند.
رویانیان در این زمینه به فارس گفت: ما برای برگزاری این دیدار پس از پایان بازی‌های لیگ برتر هیچ مشکلی نداریم. اما با توجه به شرایط و بعد از مشورت های نهایی که با کادرفنی انجام دادیم، با برگزاری فینال بعد از بازی‌های مرحله مقدماتی جام جهانی مخالف هستیم.
وی افزود: من صبح در گفت‌وگویی که با خبرگزاری فارس داشتم تصور کردم که منظورتان پس از 3 بازی لیگ برتر است، و موافقت خود را اعلام کردم، اما الان اعلام می‌کنم که ما با برگزاری این فینال بعد از مسابقات تیم ملی در مرحله مقدماتی 2014موافق نیستیم.
آقایان اول گفتند 30 فروردین که تاریخ خوبی بود اما الان هر چه دوست دارند می‌گویند که ما هم واقعا سر در گم شدیم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها