jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۵۴۹۳۶۵   ۲۳ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۱:۰۳

رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان تهران از راه اندازی شهرک طلا در جنوب تهران خبر داد.

راه‌اندازی شهرک طلا در جنوب تهران

"احمد وفادار" گفت: در مراحل اولیه برای راه اندازی شهرک طلا هنوز به توافق 100 درصدی نرسیده‌ایم و در حال مذاکره با بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در این مجموعه هستیم.

وی با اشاره به این که اقدامات لازم زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام می‌شود افزود: ایده راه اندازی این مجموعه به دو سال پیش باز می‌گردد و این مجموعه خارج از شهر تهران نیست.

او یادآور شد: انتقال طلاسازی‌ها به خارج از شهر تهران امکان پذیر نیست زیرا از لحاظ امنیتی کار بسیار حساسی است.

وفادار درباره اظهارنظر مدیر عامل سازماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران مبنی بر انتقال طلاسازی‌ها به خارج از تهران بیان کرد: اطلاعیه و نامه‌ای در این زمینه به اتحادیه ارسال نشده و این کار غیر ممکن است زیرا انتقال صلاسازیها به این سادگی ها نیست و حومه تهران قادر به تامین امنیت طلاسازان نیست.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان تهران در پایان گفت: شهرداری تهران از تمام مراحل کاری این پروژه آگاهی کامل دارد. (ایسنا)

برچسب ها: طلا
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر