jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۸۸۶۶   ۲۱ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۶:۳۵

محسن شادی سال 91 برای دومین بار حضور در المپیک را تجربه کرد. در حالی که انتظار می‌رفت این قایقران در لندن نتایج بهتری بگیرد، نتایج ضعیفی گرفت و وجود موج در لاینی که پارو می‌زد عامل ناکامی خودش معرفی کرد. شادی خودش را یکی از ناکامان بزرگ المپیک می‌داند، البته اعتقاد دارد در کسب این نتایج ضعیف چندان مقصر نبوده است.

وی در این‌باره به جام‌جم گفت: من پیش از المپیک در سبک وزن پارو می‌زدم، اما در المپیک مجبور شدم در سنگین وزن پارو بزنم که این اتفاق باعث افت من در لندن شد. حریفان قدری در سنگین وزن داشتم و قابل پیش‌بینی بود که نتوانم نتایج خوبی بگیرم.

شادی افزود: قایقرانان تیم ملی هیچ چیز ندارند، نه دکترتغذیه و نه مربی خوب و نه هر چیز دیگری که موفقیت ما را در المپیک تضمین کند. با این وضع ما حتی 4 سال دیگر که هیچ، در المپیک 2020 هم نتیجه نمی‌گیریم و با پسرفت هم مواجه می‌شویم.

وی یادآور شد: با وجود نتایج ضعیفی که در المپیک لندن به دست آمد باید بگویم پیشرفت قایقرانی در سال 91 کاملا محسوس بود. ما امسال در المپیک چهار نماینده داشتیم. این در حالی است که در المپیک 2008 دو نماینده از ایران در رقابت‌ها شرکت داشتند.

این قایقران المپیکی گفت: قایقرانان ایرانی با علاقه کار می‌کنند، اما هیچ کدام مربی خوب ندارند. همین نبود مربی بود که باعث شد من در المپیک جز ناکامی چیز دیگری را تجربه نکنم؛ البته ما در ایران مربی خوب زیاد داریم، اما این مربیان در سطحی نیستند که باعث موفقیت تیم ملی شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر