jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۸۶۸۳   ۲۰ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۱:۴۸

تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام دومین بازی فینال لیگ برتر بسکتبال را نیز به نفع خود تمام کرد تا 2 بر صفر از مهرام سبقت بگیرد. مسابقه دیروز دو تیم با نتیجه 96 بر 93 به پایان رسید.بازی‌های فینال لیگ برتر بسکتبال در روزهای شنبه و یکشنبه در بندر امام برگزار شد که در آن تیم جنوبی موفق به شکست مهرام در هر دو بازی شد. این رقابت‌ها به‌صورت برتری سه از پنج مسابقه برگزار می‌شود و با توجه به برتری 2 بر صفر پتروشیمی بندر امام، چنانچه این تیم یک پیروزی دیگر به دست آورد، فاتح این سری بازی‌ها و قهرمان امسال لیگ برتر بسکتبال می‌شود.

پتروشیمی بندر امام در بازی دوم برخلاف مسابقه روز شنبه ابتدا از حریف عقب افتاد، اما رفته رفته به بازی بازگشت و نیمه اول را با نتیجه 51 بر 48 به سود خود پایان داد. دو تیم در نیمه دوم، بازی نزدیکی ارائه کردند، اما در تمامی دقایق، بازی با برتری نسبی تیم میزبان همراه بود. در 15 ثانیه آخر این دیدار تیم مهرام در امتیاز 93 با رقیبش برابر شد. در این لحظه بسان دیدار روز جمعه که با پرتاب ترقه نیمه‌کاره رها شده بود، باز هم پرتاب ترقه توسط تماشاگران بازی را متوقف کرد. مربیان دو تیم از وقفه کوتاه به‌وجود آمده برای هدایت بازیکنان خود استفاده کردند و با شروع دوباره بازی توپ در اختیار جابر ابراهیم از پتروشیمی بندرامام قرار گرفت.

او که در طول بازی بهترین بازیکن تیمش بود با اعتماد به نفس بالا توپ را به سمت زمین مهرام برد و در آخرین ثانیه پرتاب کرد که پرتاب سه امتیازی بازیکن خارجی پتروشیمی بندر امام شادی برتری بر مدافع قهرمانی را برای تماشاگران جنوبی به ارمغان برد.

درگیری مربی مهرام با داور

در پایان بازی پتروشیمی بندر امام ـ مهرام، علی آرزومندی مربی تیم مهمان با داور مسابقه درگیر شد. آرزومندی به سمت اولیازاده رفت تا با او صحبت کند، اما واکنش تند داور بازی به درگیری فیزیکی دو نفر منجر شد، به نحوی که افراد نزدیک به درگیری تلاش زیادی برای جدا کردن آنها انجام دادند. در این صحنه هر دو نفر از قسمت صورت زخمی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر