jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۴۷۸۳۸   ۱۷ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۷:۳۰

یک دختر دانش آموز صبح پنجشنبه در مرکز شهر بیرمنگهام انگلیس با ضربات چاقو به قتل رسید.

یک دانش آموز با ضربات چاقو در بیرمنگهام انگلیس به قتل رسید

 به گزارش ایرنا به نقل از پلیس و شاهدان عینی، این دانش آموز 16 ساله هنگامی که عازم مدرسه بود، در داخل اتوبوس شهری و در منطقه ˈادجبستونˈ شهر بیرمنگهام با ضربات چاقو به قتل رسید.

در پی وقوع این قتل، چند خیابان مرکزی شهر بیرمنگهام توسط پلیس مسدود شد و رانندگان از ترافیک سنگین و چند کیلومتری در اطراف محل وقوع حادثه خبر می دهند.

شاهدان می گویند: فرد مهاجم که یک جوان سیاه پوست بود، بلافاصله پس از وارد کردن چند ضربه چاقو به این دختر دانش آموز، بدون ممانعت اتوبوس را ترک کرد و از محل حادثه گریخت. فرد قربانی نیز قبل از رسیدن نیروهای پلیس و اورژانس بر اثر شدت خونریزی جان باخت.

هنوز گزارشی از انگیزه های احتمالی این قتل منتشر نشده و پلیس بیرمنگهام با انتشار مشخصات ضارب از مردم خواسته است در صورت مشاهده وی بلافاصله با پلیس تماس بگیرند.

چاقو کشی طی سال های اخیر به یک معضل جدی در شهرهای بزرگ انگلیس تبدیل شده است و سالانه دهها نفر از جوانان و نوجوانان با ضربات چاقو به قتل می رسند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر