jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۷۳۱۶   ۱۵ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۱:۲۹

فتح‌الله‌زاده: در تبریز حتی 10 درصد ظرفیت ورزشگاه را هم به تماشاگران ما ندادند

دعوای صندلی قبل از بازی حساس استقلال ـ تراکتور

استقلال ـ تراکتورسازی به اندازه کافی حساس هست، اما انگار مدیران دو باشگاه بدشان نمی‌آید این حساسیت را دوچندان کنند.

در فاصله سه روز تا این بازی سرنوشت‌ساز که هر اتفاقی در آن می‌تواند برای معرفی تیم قهرمان لیگ دوازدهم تعیین‌کننده باشد، موضوع چالش‌برانگیز تقسیم سکوهای ورزشگاه آزادی است. تقابل دو تیم پرطرفدار لیگ آن هم در شرایطی که اختلافشان در صدر جدول فقط یک امتیاز است، استقلالی‌ها را به صرافت انداخته از حق قانونی​شان یعنی اختصاص تنها 10 درصد ظرفیت ورزشگاه به تیم مهمان استفاده کنند.

البته پیش از آن که آبی‌ها بخواهند موضوع را رسانه‌ای کنند، این مدیرعامل تیم قرمزپوش تراکتورسازی بود که با اظهاراتش واکنش تیم حریف را برانگیخت. جعفری با بیان این‌ که نیمی از ظرفیت ورزشگاه باید به آنها داده شود، گفت: ما از استقلال انتظار داریم موضوع 10 درصد را فراموش کند. همان‌طور که تیم‌های پرسپولیس و استقلال در شهرستان‌ها ظرفیت زیادی از ورزشگاه را به خود اختصاص می‌دهند، در این بازی هم باید راه را برای ورود هواداران تراکتورسازی به ورزشگاه باز کنند. باید کمک کنند یک شهرآورد قرمز و آبی دیگر رقم بخورد و 50 درصد از سکوها برای استقلال و 50 درصد هم برای تراکتور باشد!

البته واکنش فتح‌الله‌زاده هم به این درخواست فراقانونی تراکتورسازی در نوع خودش جالب بود. مدیرعامل استقلال به ایسنا گفت: چطور آقای جعفری این سهم را در بازی رفت در تبریز فراموش نکرد؟! در تبریز حتی 10 درصد هم به ما ندادند. فکر نمی‌کنم ما در ورزشگاه آزادی جا داشته باشیم، اما اگر جا داشتیم، رسم مهمان‌نوازی را بجا آورده و به آنها سکو می‌دهیم!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر