jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۷۲۲۷   ۱۵ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۸:۳۵

معاون هنری وزیر ارشاد در دیدار با مدیرعامل بهشت‌زهرا خواستار گسترش قطعه هنرمندان شد. مدیرعامل بهشت زهرا نیز وعده داد در این زمینه اقدامات ویژه‌ای صورت گیرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمید شاه‌آبادی همراه تعدادی از مدیران معاونت هنری و هنرمندان ضمن بازدید از بهشت زهرا با اکبر توکلی، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا دیدار کرد و درباره وضع قطعه هنرمندان با وی به گفت‌وگو پرداخت.

در این دیدار ابتدا مدیران سازمان بهشت زهرای شهر تهران گزارشی از اقدامات فرهنگی خود ارائه کردند و در ادامه درباره وضع مکانی قطعه هنرمندان به صحبت پرداختند.

معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ان‌شاءالله با بازدید از این مجموعه ایده‌هایی به ذهن هنرمندان رسیده تا در رویدادهای هنری منعکس شود. گاهی ساخت یک مجسمه ارزشمند و قرار دادن آن در جایی معین می‌تواند کمک شایانی به تلطیف فضا کند.داوود فتحعلی‌بیگی، کارگردان و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که یکی از هنرمندان حاضر در این بازید بود، گفت: تصور نمی‌کردم در جایی که این همه آدم بی‌روح دفن می شوند، این همه روح ایجاد کرده باشند.در این جلسه پیرو درخواست شاه‌آبادی مبنی بر گسترش قطعه هنرمندان، توکلی وعده داد در این زمینه اقدامات ویژه‌ای انجام شود.چندی پیش، روزنامه جام‌جم در گزارشی به وضع خاکسپاری هنرمندان در قطعه‌های هنرمندان و نام‌آوران پرداخت. در این گزارش به برخی موازی‌کاری‌ها اشاره شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر