jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۶۸۹۸   ۱۴ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۱:۵۱

فرمانده کل سپاه پاسداران با صدور حکمی، سردار عبادالله عبداللهی را به عنوان فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) (قرب) منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سپاه پاسداران، دیروز آیین تودیع و معارفه فرمانده جدید قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) با حضور فرماندهان و مدیران ارشد قرب برگزار شد.

سردار سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه در این مراسم از تلاش‌های ابوالقاسم مظفری، فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا قدردانی کرد.

براساس این گزارش، سردار عبداللهی پیش از این فرماندهی قرب کربلا را برعهده داشته و از مدیران موثر و فعال سپاه پاسداران در راه‌اندازی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر