jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۴۶۲۶۶   ۱۳ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۴:۱۹

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای جدید خود را اعلام کرد و دو باشگاه مهم پایتخت هر کدام 30 میلیون ریال جریمه شدند.

استقلال و پرسپولیس 6 میلیون تومان جریمه شدند


به گزارش جام جم  و به نقل از فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم فجر شهید سپاسی و استقلال تهران بیست و هفتم بهمن ماه در شیراز برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم استقلال تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس باشگاه استقلال به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
همچنین در دقیقه 92 بازی یکی از تماشاگران تیم استقلال از روی فنس به داخل زمین چمن آمده که با کمک نیروی انتظامی به بیرون از زمین هدایت شد. کمیته انضباطی ضمن تذکر به تیم استقلال ، اعلام کرد که مسئولیت اقدامات تماشاگران بر عهده تیم است و در صورت تکرار تخلف، جرایم سنگین تری در پی خواهد داشت.
دیدار دو تیم راه آهن شهر ری و داماش گیلان در حالی بیست و نهم بهمن ماه در تهران برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم داماش گیلان تخلفاتی صورت گرفت. این تیم به استناد بند چهارم ماده 22 آیین نامه انضباطی به 50 میلیون جریمه نقدی محکوم شد.
دیدار دو تیم ملوان بندر انزلی و فولاد خوزستان بیست و هفتم بهمن ماه در گیلان برگزار شد که از سوی تماشگران تیم ملوان بندر انزلی تخلفاتی صورت گرفت. این تیم نیز به دلیل تخلف تماشاگرانش به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
تیم فولاد خوزستان هم به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری به پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
دیدار دو تیم گهر درود و پرسپولیس تهران در حالی بیست و پنجم بهمن ماه در آزادی برگزار شد که رضا کاردوست بازیکن و امین کیانفر تدارکات تیم گهردرود به دلیل اهانت به داور بازی از مسابقه اخراج شد. همچنین از سوی تماشاگران دو تیم پس از پایان بازی تخلفاتی صورت گرفت.
کمیته انضباطی کیانفر تدارکات تیم را به مدت دو جلسه از همراهی تیم مربوطه محروم و به پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
رضا کاردوست بازیکن تیم گهر درود نیز از همراهی این تیم به مدت یک جلسه محروم و به پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
همچنین باشگاه پرسپولیس به دلیل تخلفات هوادارانش به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمن اینکه کمیته انضباطی با ارسال تذکر کتبی به باشگاه گهر دورود از آنها خواست تا دیگر شاهد رفتارهای ناپسند از سوی تماشاگرانشان نباشد.
دیدار دو تیم شهید منصوری قرچک و شهرداری ساوه از سری رقابتهای لیگ برتر فوتسال نیز برگزار شد که از سوی رضا ناصری و محمدرضا زحمتکش بازیکنان شهرداری ساوه تخلفاتی صورت گرفت. همچنین در حین بازی مسئول تیم شهرداری ساوه در حالیکه نتیجه بازی 2 بر 2 بود تیم خود را از زمین مسابقه بیرون کشید و بازی نیمه تمام ماند.
کمیته انضباطی به دلیل تخلف محمدرضا زحمتکش، وی را به 8 جلسه محرومیت از همراهی تیم مربوطه در مسابقات رسمی و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. به دلیل تخلفات رضا ناصری، این بازیکن نیز به مدت سه جلسه از همراهی تیم خود و حضور در مسابقات رسمی محروم و به پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
گفتنی است؛ این کمیته اقدام مسئولین تیم شهرداری ساوه مبنی بر ترک زمین را به استناد ماده 30 بند 5 ماده 24 آیین نامه انضباطی تخلف دانسته و نتیجه دیدار دو تیم را سه بر صفر به سود تیم شهید منصوری قرچک اعلام کرده و تیم شهرداری ساوه را به پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
همچنین جواد خارکن سرپرست تیم شهرداری ساوه به مدت 3 ماه از همراهی تیم مربوطه محروم و به پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر