jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۴۶۲۴۵   ۱۳ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۲:۰۳

رئیس فدراسیون وزنه برداری در مراسم افتتاحیه مسابقه های وزنه برداری قهرمانی ایران اعلام کرد : نفرات برتر این رقابتها به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری ،حسین رضازاده افزود: با تصمیم فدراسیون و در خواست اداره کل ورزش وجوانان استان ایلام ، امسال برای نخستین بار بعنوان میزبان این رقابتها انتخاب شد. خوشبختانه سالن شهید کمری شهر ایلام ازاستانداردهای بین المللی برخورداراست و این موضوع به بالا بردن سطح کیفی رقابتها کمک خواهد کرد.
رئیس فدراسیون وزنه برداری در پایان از حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا لطفی نماینده ولی فقیه وامام جمعه شهر ایلام ،استاندار ، مدیر کل ورزش وجوانان و تمامی مسئولان محلی بخاطر این میزبانی خوب تشکر کرد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر