jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۵۴۴۰۳۶   ۰۶ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۷:۵۸

مرکز سنجش آموزش پزشکی در خصوص اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون اعطای بورس تحصیلی خارج از کشور رشته‌های علوم پزشکی سال 91 اطلاعیه صادر کرد.

اعلام شرایط اعطای بورس تحصیلی پذیرفته‌شدگان علوم پزشکی

مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون اعطای بورس تحصیلی خارج از کشور سال 91 به منظور ادامه تحصیل در دوره‌های دکترای تخصصی نکاتی را اعلام کرد.

آزمون مرحله دوم(مصاحبه) در تاریخ 12 و 13 اسفند تمام رشته‌ها به جز رشته نوروبیوشیمی در شهرک قدس، بلوار ایوانک، ساختمان نصر 5 وزارت بهداشت از ساعت 8 لغایت 16 برگزار می‌شود.

تاریخ مصاحبه رشته نوروبیوشیمی 15 اسفند از ساعت 14 تا 16 و محل برگزاری آن طبقه هشتم دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی،بهداشت و تخصصی است.

رشته‌های ارگونومی،سلامت و رسانه،شنوایی شناسی، دوراپزشکی ساعت 8 صبح 12 اسفند و رشته‌های زیست فن‌آوری دریایی،ایمنوهماتولوژی،توکسین‌های میکروبی،علوم سلولی کاربردی،مهندسی توانبخشی و HSE مدیریت ساعت 13 بعد از ظهر 12 اسفند برگزار می‌شود.

رشته‌های اپتومتری،شیمی دارویی،مهندسی بافت، دندانپزشکی، گفتاردرمانی، تصویربرداری مولکولی و سیستم بیولوژی ساعت 8 صبح روز 13 اسفندو رشته‌های جمعیت شناسی پزشکی،فارماکولوژی تکنیکال،فن آوری تصویربرداری ساعت 13 بعد از ظهر روز 13 اسفند برگزار می‌شود.

آزمون مرحله دوم شامل بررسی توانایی‌های علمی و قدرت انتقال مطالب و ارائه سوابق آموزشی - پژوهشی و تجارب حرفه‌ای است.

داوطلبان لازم است اصل شناسنامه،اصل کارت ملی،اصل کارت پایان خدمت،اصل مدرک تحصیلی، اصل گواهی فارغ التحصیلی، گواهی پایان طرح نیروی انسانی، اصل گواهی رزمندگان، اصل گواهی زبان و اصل مدارک مستند دال بر سوابق آموزشی - پژوهشی و تجارب حرفه‌ای خود را جهت ارائه به هیئت مصاحبه کننده به همراه داشته باشند.

غیبت یا عدم شرکت داوطلبان در آزمون مرحله دوم ( مصاحبه) به هر دلیل، به منزله انصراف است و انجام مصاحبه مجدد برای این داوطلبان امکانپذیر نخواهد بود.

همچنین نتایج آزمون بر اساس مدارک ارائه شده توسط داوطلبان استخراج شده و داوطلبان متعهد به صحت مطالب است بنابراین در صورت محرز شدن موارد مغایرت در هر مرحله از آزمون و یا تحصیل، قبولی داوطلبان منحل شده و مسئولیت آن به عهده داوطلب است و طبق مصوبات هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمونها با آنها برخورد خواهد شد.

پذیرفته‌شدگان مرحله اول باید بر اساس جدول ظرفیت پذیرش اعلام شده در دفترچه ثبت نام آزمون از ساعت 14 امروز 6 تا 7 اسفند نسبت به انتخاب دانشگاه پذیرنده خود از طریق اینترنت اقدام کنند و از فرم مربوطه پرینت گرفته و به همراه خود داشته باشند. (فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خدمت به شهروندان بدون اغماض

خدمت به شهروندان بدون اغماض

قطعا مهم‌ترین و کلان‌ترین وظیفه‌ای که شورای شهر و سایر نهادهای اجرایی و قانونگذاری باید مدنظر قرار دهند، خدمت‌رسانی به شهروندان است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر