jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۴۰۸۵۶   ۲۷ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۵:۱۵

برای اولین‌بار در تاریخ اسکی ایران

کیادربندسری به مسابقات قهرمانی جهان راه یافت

اسکی باز تیم ملی، حاضر در مسابقات قهرمانی جهان در رقابت با 131 اسکی باز در دور مقدماتی مارپیچ بزرگ در اشلادمینگ اتریش با کسب رتبه 25 به مسابقات نهایی قهرمانی جهان راه یافت.

کیادربندسری به مسابقات قهرمانی جهان راه یافت

بر این اساس و طبق قوانین فدراسیون جهانی تنها اسکی‌بازانی می‌توانند در مسابقات نهایی قهرمانی جهان شرکت کنند که در مرحله مقدماتی در بین 30 نفر قرار گیرند.
در مسابقاتی که امروز در اشلادمیگ اتریش و در بیست و پنجمین دوره رقابت‌های قهرمانی جهان آلپاین برگزار شد، محمد کیادربندسری با کسب مکان 25 توانست به مرحله پایانی و اصلی این مسابقات راه یابد.
دیگر اسکی بازان تیم اعزامی رتبه های بالاتر از جایگاه 30 را بدست آوردند.
محمد کیادربندسری در سال 2011 توانست برای اولین بار اسکی ایران را در بازی‌های آسیایی زمستانی قزاقستان صاحب مدال برنز کند. این برای سومین بار است که اسکی ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان شرکت می‌کند.

تیم ملی اسکی آلپاین ایران در ادامه رقابت‌ها در مسابقات مقدماتی مارپیچ کوچک شرکت خواهد کرد.

در مسابقه مقدماتی اسکی‌بازان ژاپن ، لتونی و بلغارستان اول تا سوم شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها