jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۳۹۷۷۱   ۲۳ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۴:۲۹

داور بین المللی کشتی ایران در جام های جهانی کشتی فرنگی و آزاد تهران که از اول تا چهارم اسفند برگزار خواهد شد، قضاوت می کنند.

قضاوت 10 داور بین المللی کشتی ایران در جام جهانی تهران

به گزارش جام جم و به نقل از فدراسیون کشتی؛ رمضانعلی رمضان‌نژاد از مازندران، سیدعلی گرمرودی از اردبیل، عزیزاله اطاعتی از تهران، میرزاآقا احمدی از تهران و رضا نقی‌لو از زنجان در رقابت‌های کشتی فرنگی قضاوت خواهند کرد.
همچنین محمدابراهیم امامی از تهران، اردوان صاحب از خوزستان، محمد ربیع ‌پور از مازندران، منصور کیانی از کرمانشاه و فریدون عابدین‌نژاد از البرز در مسابقات کشتی آزاد جام جهانی قضاوت می کنند.
مسابقات کشتی فرنگی و آزاد جام‌جهانی 2013 تهران طی روزهای اول تا چهارم اسفندماه سال‌جاری در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۸
این عكس چه ربطی به شنا دارد؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها