jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۳۷۵۰۰ ۱۵ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۴:۰۷

تا زمانی که ارز نباشد با مربیان خارجی قرارداد نمی‌بندیم

افشارزاده: امیدوارم بودجه کمیته ملی المپیک کاهش نداشته باشد

دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت: امیدوارم بودجه سال آینده کمیته نسبت به امسال کاهشی نداشته باشد.

افشارزاده: امیدوارم بودجه کمیته ملی المپیک کاهش نداشته باشد

فارس/دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت: امیدوارم بودجه سال آینده کمیته نسبت به امسال کاهشی نداشته باشد.بهرام افشارزاده درباره بودجه واریزی به کمیته ملی المپیک گفت: امیدوارم در هفته جاری مبلغ 50 میلیارد ریال تعهد شده از سوی معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور به کمیته پرداخت شود که بخشی از آن برای تعهدات کمیته و بخش دیگر جهت برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم‌های اعزامی به سومین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی هزینه می‌شود. این مبلغ می‌تواند بخشی از مشکلات کمیته را حل کند. وی ادامه داد: 60 درصد از بودجه المپیک و 80 درصد از بودجه جاری کمیته پرداخت شده اما بازهم بیش از 10 میلیارد تومان دیگر باقی مانده است. این 5 میلیارد نیز از همین اعتبارها پرداخت می‌شود.دبیر کل کمیته ملی المپیک درباره قرارداد با مربیان خارجی از جمله ولاسکو، اظهار داشت: کمیته به دلیل عدم وجود اعتبار ارزی تا زمانی که ارزی در اختیار نداشته باشد نمی‌تواند هیچ قراردادی با مربیان خارجی امضا کند. این مسئله را به فدراسیون‌ها اعلام کردیم. ما از اعتبار ریالی به فدراسیون‌ها کمک می‌کنیم اما آنها باید خودشان مستقیم به مربی خارجی قرارداد امضا کنند.افشارزاده افزود: کمیته تلاشش را می‌کند برای سال آینده اعتبار مورد نیاز را برای بازی‌های کشورهای اسلامی، آسیایی جوانان، مسابقات داخل سالن، بازی‌های ساحلی و همچنین بازی‌های غرب آسیا که قرار است در ایران برگزار شود دریافت کنیم. این موضوع و اطلاعات مورد نیاز به معاونت برنامه‌ریزی در قالب بودجه پیشنهادی ارسال شده است.وی با بیان اینکه امیدوارم اعتبار سال آینده کمتر از بودجه سال جاری نباشد، عنوان کرد: امیدوارم با توجه به برنامه‌های پیش‌رو، اعتبار سال آینده نسبت به بودجه سال جاری که 55 میلیارد تومان است کاهش نداشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر