jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۳۷۱۶۷   ۱۴ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۲:۴۹

ادامه رقابتهای لیگ شمشیربازی بانوان

پیشتازی اصفهانی ها در اسلحه های اپه و سابر

در هفته دوم لیگ سراسری شمشیربازی بانوان تیم های موسسه رسانه های برتر اصفهان وهیئت شمشیربازی یزد با پیروزی مقابل حریفان خود صدرنشین لیگ در دو اسلحه اپه و سابر باقی ماندند.

پیشتازی اصفهانی ها در اسلحه های اپه و سابر


جام جم/ در هفته دوم لیگ سراسری شمشیربازی بانوان تیم های موسسه رسانه های برتر اصفهان وهیئت شمشیربازی یزد با پیروزی مقابل حریفان خود صدرنشین لیگ در دو اسلحه اپه و سابر باقی ماندند.
هفته دوم از سومین دوره لیگ سراسری بانوان یادوراه دهه مبارک فجر روز گذشته جمعه 13 بهمن در تهران برگزار شد که در این رقابتها شمشیربازان اصفهانی علاوه بر صدرنشینی در رقابتهای اسلحه اپه در اسلحه فلوره نیز صدرنشین شدند.
در اسلحه اپه تیم موسسه رسانه برتر اصفهان با 18 امتیازاول شد،دانشگاه ازاد  با 16 امتیاز به مقام دوم رسید،تیم طنین پیک سبلان اردبیل نیزبا 14 امتیاز در مکان سوم قرار گرفت.
در اسلحه فلوره هم تیم موسسه رسانه های برتر اصفهان و دانشگاه ازاد اسلامی به ترتیب با امتیازات 18 و 16  اول ودوم شدند،تیم هیئت شمشیربازی همدان هم با 11 امتیاز به عنوان سوم دست یافت.
همچنین در اسلحه سابر این رقابت ها هیئت های شمشیربازی یزد وهمدان در رقابتی نزدیک با امتیاز مساوی 14 با تفاضل به ترتیب به عنوان اول ودوم دست یافتند،موسسه رسانه برتر استان اصفهان هم با 12 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.
در پایان هفته دوم رقابت های لیگ سراسری شمشیربازی بانوان در مجموع سه اسلحه تاکنون تیم  موسسه رسانه های برتر اصفهان با 16 برد و48 امتیاز صدر نشین است،دانشگاه ازاد با 13 برد و42 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد وهیئت شمشیربازی همدان نیز با 10برد و37 امتیاز سوم است.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر