jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۵۳۶۹۹۰ ۱۳ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۸:۲۷

داور بازی آلومینیوم و کاله با اظهار تعجب از صحبت‌های سرمربی تیم والیبال آلومینیوم عنوان کرد که کارنامه کاری‌اش مهم تر از آن است که بخواهد در یک بازی ناعادلانه سوت بزند.

پورکاشیان: از صحبت‌های دامغانی تعجب می‌کنم!

ایسنا-داور بازی آلومینیوم المهدی بندرعباس و کاله آمل با اظهار تعجب از صحبت‌های سرمربی تیم والیبال آلومینیوم عنوان کرد که کارنامه کاری‌اش مهم تر از آن است که بخواهد در یک بازی ناعادلانه سوت بزند.

حسین پورکاشیان درباره انتقادات سرمربی تیم والیبال آلومینیوم المهدی بندرعباس به داوری اظهارکرد: من در فاصله نیم متری از توپ تشخیص دادم که توپ بیرون رفته است، چطور آقای دامغانی که در فاصله 10 تا 15 متری از توپ بود تشخیص داده است که توپ داخل زمین بوده است!؟

وی با اظهار تعجب از اظهارنظرهای دامغانی درباره داوری این بازی ادامه داد: بازی در گیم سوم و در امتیاز 23-24 به سود کاله بود که پای رضا قرا، بازیکن کاله از خط تور عبور کرد و من در این صحنه به نفع آلومینیوم سوت زدم.

پورکاشیان خاطر نشان کرد: مسائل داوری و کارنامه من مهم تر از آن است که بخواهم برای برد یا باخت تیمی آن را زیر سوال ببرم و یا ناعادلانه سوت بزنم.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر