jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۵۳۳۴۵۸   ۱۱ بهمن ۱۳۹۱  |  ۲۲:۵۵

دبیر ستاد ملی زن و خانواده گفت: موارد مربوط به اصلاحیه قانون «تسهیل ازدواج جوانان» و آیین‌نامه آن با تشکیل کارگروهی در حال تدوین است و در دولت دهم این موضوع به تصویب می‌رسد و قرار است در اولین جلسه ستاد ملی زن و خانواده در سال 92 این موضوع بررسی شود.

به گزارش ایسنا، فریبا حاج‌علی افزود: هماهنگی‌های لازم به منظور تدوین اصلاحیه و آیین‌نامه قانون «تسهیل ازدواج جوانان» انجام شده است.

وی با بیان این‌که ازدواج جوانان یکی از مسائل کلیدی و محوری خانواده است، تصریح کرد: پرداختن به این موضوع دغدغه خاصی را می‌طلبد که ستاد ملی زن و خانواده از ظرفیت لازم برخوردار است.

دبیر ستاد ملی زن و خانواده درباره موارد مورد نظر در اصلاحیه «قانون تسهیل ازدواج جوانان» اظهار کرد: این موضوع ابعاد مختلفی دارد و در این قانون بیشتر به مباحث فرهنگی می‌پردازیم، چرا که بحث‌های فرهنگی در آن مغفول واقع شده‌ است و تشویق و تسهیل ازدواج جوانان و کاهش سن و آسان کردن آن از موارد فرهنگی مورد توجه است.

حاج‌علی در درباره نقش آموزش در ازدواج موفق بیان کرد: شعار وزارت ورزش و جوانان ازدواج بهنگام، آگاهانه، آسان و پایدار است و البته لزومی ندارد که دختر و پسر در ابتدا آگاهی همه‌جانبه‌ای از یکدیگر داشته باشند، چرا که خیلی از آگاهی‌ها در طول زندگی مشترک به دست می‌آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر