jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۵۱۰۵۷۶   ۰۱ آبان ۱۳۹۱  |  ۱۸:۰۲

شمشیربازی کاپ زیر 23 سال اروپا

مدال برنز بانوان ایرانی در اسلحه سابر

در پی برگزاری رقابت های شمشیربازی کاپ زیر 23 سال اروپا تیم ملی بانوان کشورمان در اسلحه سابر به مدال برنز دست یافت.

به گزارش روز دوشنبه جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی،رقابت های شمشیربازی کاپ زیر 23 سال اروپا با حضور 10 تیم برتر جهان روز گذشته در اسلحه سابر و در بخش بانوان و آقایان در تفلیس پی گیری شد.

بر این اساس، ملی پوشان کشورمان با ترکیب نجمه سازنجیان، پریماه برزگر و کیانا باقرزاده در این دوره از مسابقات ظاهر شدند که در گام نخست موفق شدند تیم «ب» روسیه را از میان بردارند و به مرحله بعد راه یابند.

در مرحله بعد نیز در برابر نمایندگان کشور میزبان قرار گرفتند و توانستند تیم گرجستان را نیز شکست دهند و به مرحله نیمه نهایی راه یابند، در این مرحله ملی پوشان کشورمان علی رغم به نمایش گذاشتن یک بازی نزدیک و زیبا مغلوب تیم اکراین که سابقه قهرمانی جهان را به دفعات در کارنامه خود دارد، شد و به مدال برنز این دوره از رقابت ها بسنده کرد.

در رقابت های اسلحه سابر بانوان تیم  های اکراین و آذربایجان اول ودوم شدند و ملی پوشان کشورمان هم به عنوان سوم و مدال برنز دست یافتند.

شایان ذکر است، تیم ملی آقایان کشورمان در همین اسلحه به مصاف حریفان خود رفتند که در مرحله نخست تیم گرجستان را شکست داد و در برابر تیم آذربایجان قرار گرفت که  این تیم را نیز با نتیجه 45 بر 30 مغلوب خود کرد اما در مرحله بعدی و برای راهیابی به دیدار نیمه نهایی در یک بازی حساس، بازی را با نتیجه 45 بر39 به تیم ملی روسیه واگذار کرد و از کسب مدال بازماند.

گفتنی است؛ در پایان رقابت های مردان تیم روسیه اول شد، اکراین دوم و بلاروس نیز به مقام سوم رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر