jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۵۰۱۰۱۰   ۱۸ شهريور ۱۳۹۱  |  ۰۰:۰۵

مدیرکل دفتر توانمندسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی کشور گفت: سازمان بهزیستی کشور 13 هزار و 496 فرزند چندقلوی خانواده‌های نیازمند را تحت پوشش خدمات خود دارد که در این بین استان فارس با 2046 فرزند، بیشترین و استان سمنان با 71 فرزند، کمترین آمار فرزندان چندقلوی تحت پوشش را به خود اختصاص داده‌‌اند.

 فریبا بریمانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام تدوین لایحه‌ای برای حمایت از خانواده‌های نیازمند دارای فرزندان چندقلو در سازمان بهزیستی، افزود: این لایحه به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارائه شده و در دست پیگیری است.

وی با برشمردن خدمات ارائه شده از سوی سازمان بهزیستی به خانواده‌های نیازمند دارای فرزند چندقلو عنوان کرد: از سال 1384 به منظور حمایت از این خانواده‌ها خدماتی از قبیل پرداخت کمک‌هزینه معیشتی، تامین بخشی از شیر خشک مورد نیاز، خدمات روانشناختی و مشاوره‌ای به آنها ارائه می‌‌شود.مدیرکل دفتر توانمندسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی با اشاره به تلاش‌های انجام شده برای افزایش اعتبارات مربوط، اظهار‌امیدواری کرد با تخصیص اعتبارات بیشتر در سال 91 زمینه ارائه خدمات بیشتر به این خانواده‌ها فراهم شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر