jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۹۱۷۰ ۳۱ تير ۱۳۹۱  |  ۱۷:۰۰

وزیر علوم تحقیقات و فناوری : دانشگاهیان در برابر تحریم ها تسلیم نشده بلکه فشرده تر حرکت می کنند.

کامران دانشجو، در گفتگو با باشگاه خبرنگاران،تصریح کرد: علم تحریم شدنی نیست و هر کسی در زمینه علمی بخواهد می تواند کار مهمی انجام دهد.

وی افزود: از طرف دیگر ملت ها که جامعه دانشگاهی هم بخشی از آن است ثابت کرده که در زمینه تحریم، زانوی ما به زمین نمی رسد و سر خم نمی کنیم بلکه فشرده تر حرکت می کنیم.

دانشجو تصریح کرد: در خصوص دانشگاهیان هم این امر ثابت شده است که چرا که با وجود این همه مسائل دانشگاهیان ما از خط و هدف خود خارج نشده و حتی اثر گذار هم بوده اند تا جایی که در برخی از زمینه ها خودکفا شده ایم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر