jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۹۰۸۱ ۳۱ تير ۱۳۹۱  |  ۱۲:۱۴

در عملیات عمره مفرده سال جاری ، 718 هزار و 523 زائر ایرانی جهت انجام مناسک عمره مفرده به سرزمین وحی اعزام شدند.

با ورود آخرین گروه از زائران ایرانی در روز پنجشنبه از مبدا بوشهر به سمت مدینه منوره، پرونده اعزام زائران ایرانی به عمره  91 ـ 90 بسته شد.

بر اساس اعلام  پایگاه اطلاع رسانی حج وابسته به بعثه مقام معظم رهبری، بر اساس گزارش روزانه ستاد عملیات عمره، تاکنون 175 روز از عمره مفرده سپری شده که تنها 17 روز دیگر تا پایان این موسوم باقی مانده است و تا 18 ماه مبارک رمضان پرونده عمره زائران ایرانی نیز در سال جاری بسته خواهد شد.

روز پنجشنبه زائران ایرانی در قالب شش پرواز به سرزمین وحی اعزام شدند که چهار پرواز آن توسط شرکت هواپیمایی سعودی به مقصد مدینه منوره و دو پرواز آن به توسط ایران ایر به مقصد جده انجام گرفت.

تعداد ورودی آخرین روز اعزام زائران ایرانی،  3 هزار و 622 نفر به مقصد مدینه و 3 هزار و 343 زائر به مقصد مکه مکرمه بوده است.

دفاتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در مکه مکرمه و مدینه منوره در این دوره عمره، برنامه های متنوع فرهنگی به اجرا گذاشت و تا حضور آخرین گروه زائران ایرانی در سرزمین وحی نیز ادامه خواهد داشت.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر