jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۷۱۶۵ ۲۱ تير ۱۳۹۱  |  ۰۰:۰۴

دبیر شورای عای فضای مجازی گفت: سرمایه حوزه وب در اختیار دستگاه‌هایی قرار گرفته که با وجود امکانات بسیار، برای توسعه در این حوزه کار مفیدی نکرده‌اند.

 به گزارش خبرنگار جام‌جم، مهدی اخوان‌بهابادی روزگذشته در جشنواره ارزیابی وبگاه‌های حاکمیتی افزود: هدف از انتقال میزبانی سایت‌های دولتی به داخل این بود که بخش خصوصی فعال در دیتا سنتر بازاری برای خود داشته باشد، اما با وجود انتقال 96 درصدی سایت‌ها به داخل، بخش خصوصی بهره‌ای از آن نبرد.اخوان با انتقاد از تفکر دولتی حاکم بر این حوزه افزود: هر دستگاه حاکمیتی یک دیتا سنتر تاسیس کرده و این در حالی است که تفکر دولتی زیستن، برخلاف سیاست‌های خصوصی‌سازی کشور است.

قبل از برگزاری این مراسم معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور، درباره نقش مردم در ارزیابی وب گاه‌ها گفت: ما در هر استان با دانشگاه‌های مرکزی قرارداد بسته‌ایم که به موجب آن آنها از یک جامعه آماری 305 هزار نفری در کشور آمارگیری می‌کنند.بزرگیان در ادامه گفت: همان‌طور که پیش از این اشاره کرده بودیم تعدد وبگاه‌ها و نبود انسجام ارائه خدمات الکترونیک از سوی دستگاه‌های اجرایی، از جمله مواردی است که سبب سردرگمی مردم در دریافت خدمات الکترونیک شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر