فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» همزمان با عید سعید فطر اکران می‌شود

سینما با «راه بهشت» به استقبال ماه مبارک رمضان می‌رود

سینماهای کشور از فردا با اکران فیلم سینمایی «راه بهشت» به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده به استقبال ماه‌مبارک رمضان می‌روند. این فیلم که از تولیدات شبکه جهانی سحر محسوب می‌شود، جایزه بیرق طلایی مصطفی عقاد را در جشنواره سی‌ام فیلم فجر به دست آورد.
کد خبر: ۴۸۶۹۵۷

این فیلم درباره رابطه عاطفی دو جوان عرب در زمانی است که رسول خدا (ص) به پیامبری مبعوث می‌شود و به نوعی به حوادث دوران صدر اسلام می‌پردازد.

امین زندگانی، نسرین مقانلو، رضا رویگری و الهام حمیدی بازیگران این فیلم هستند.

پیگیری برای اکران شبانه سینماها

اکران «راه بهشت» در حالی آغاز می‌شود که هنوز تکلیف اکران ویژه ماه رمضان در سال جاری مشخص نشده است.

روز گذشته جواد شمقدری در جمع خبرنگاران با اشاره به این طرح گفت: شب‌های ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی است برای نمایش فیلم‌های سینمایی که اگر هماهنگی‌های لازم صورت گیرد، فیلم‌های در حال اکران را دو سئانس بیشتر نمایش خواهیم داد.

اما حبیب کاوش، سخنگوی شورای صنفی نمایش هرگونه اطلاع‌رسانی در این رابطه را به هفته آینده موکول کرد.

کاوش درباره تغییرات اکران فیلم‌های روی پرده و فیلم‌های عید فطر به جام‌جم گفت: فیلم سینمایی «راه بهشت» ساخته مهدی صباغ‌زاده به جای فیلم سینمایی «آزمایشگاه» در گروه استقلال از فردا به نمایش درمی‌آید.

همچنین فیلم «همه‌چی آرومه» ساخته مصطفی منصوریار هم از همین هفته به جای فیلم «پس‌کوچه‌های شمرون» در گروه قدس اکران می‌شود.

او ادامه داد: قرارداد فیلم سینمایی «تو، من» ساخته محمد بانکی از پنجم مرداد در گروه آزادی پس از اتمام اکران فیلم «شور شیرین» بسته شده است.

سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به دیگر فیلم اکران عید فطر در کنار «تو، من» گفت: فیلم سینمایی «بی خداحافظی» ساخته احمد امینی پس از «خوابم می‌آد» در گروه آفریقا به نمایش در می‌آید.

از طرفی غلامرضا فرجی، مدیر پخش و بازاریابی سازمان توسعه سینمایی سوره درباره اکران فیلم‌های جدید این سازمان به جام‌جم گفت: قرارداد اکران عمومی دو فیلم سینمایی «راه بهشت» به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده و «کلاه قرمزی و بچه ننه» ساخته ایرج طهماسب منعقد شده و این دو فیلم در گروه سینمایی استقلال روی پرده می‌روند.

او ادامه داد: فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» پس از پایان اکران «راه بهشت» و در عید فطر روی پرده سینماها می‌رود. پخش فیلم سینمایی «راه بهشت» را موسسه نیمروز و پخش «کلاه قرمزی و بچه ننه» را فیلمیران برعهده دارد.

مهدی صباغ‌زاده کارگردان فیلم «راه بهشت» درباره ویژگی‌های اکران فیلمش در طرح ویژه ماه رمضان به جام‌جم گفت: اکران ویژه ماه رمضان موقعیت خوبی را فراهم می‌کند تا مردم در زمان سحر به سینماها بروند و راه بهشت هم فیلم جذاب و مردم پسندی است که مخاطب خود را به این طریق بیشتر جذب می‌کند.

او گفت: نظر شخصی من این است که باید این طرح در ماه‌رمضان اجرا شود، چون در ترغیب مردم برای فیلم دیدن خیلی موثر است. اگر راه بهشت در این طرح اکران شود، مطمئن باشید که فروش خوبی خواهد داشت و قول می‌دهم مردم راضی از سالن سینما بیرون بروند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها