jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۲۶۷۹   ۲۷ دی ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۳

مصرف برق ساکنان پایتخت باوجود افزایش قابل توجه تعداد مشترکان برق، کاهش یافته است.

 به گزارش ایسنا، در حالی که روند روبه‌رشد مصرف برق در تهران می‌توانست به وضعیتی نگران‌کننده تبدیل شود، اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها موجب شد با وجودی که تعداد مشترکان در حوزه برق منطقه‌ای تهران افزایش یافته است، نه تنها دیگر رشدی در مصرف برق ایجاد نشود، بلکه کاهش نیز داشته باشد. سید زمان حسینی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای تهران در این زمینه گفت: با اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها و همکاری مردم مصرف انرژی نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته کاهش یافته است. وی افزود: با اجرای این طرح، نیاز مصرف انرژی در 6 ماه نخست سال‌جاری با وجود افزایش 5 درصدی مشترکین، نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته 6/1 درصد کاهش داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر