jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۱۴۲۳   ۲۰ دی ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۳

بازیگر نقش مراد در سریال «تا ثریا» گفت: ایفای نقش «مراد» برایم خیلی دوست‌داشتنی است و باید بگویم واقعا با این نقش زندگی کردم.

میرطاهر مظلومی به ایسنا گفت: ایفای نقش «مراد» با این شکل و شمایل و باور آن، در تعامل و گپ و گفت‌هایی که با کارگردان، تهیه‌کننده و نویسنده سریال «تا ثریا» داشتیم به وجود آمد که در نهایت به این نتیجه رسیدیم که اگر این شخصیت دارای چنین خصوصیاتی باشد تاثیرگذاری بهتری خواهد داشت؛ ضمن این‌که قصه این سریال کاملا تراژدی است و وجود چنین شخصیتی کمی قصه را تلطیف می‌کرد.

وی افزود: من به عنوان یک بازیگر، متکدیان را می‌شناسم که خود این موضوع توانست کمک زیادی به ایفای نقشم کند؛ چرا که هر چه نسبت به ایفای یک نقش تجربه بیشتری داشته باشیم قطعا می‌توانیم به بهترین شکل ممکن آن را ایفا کنیم.

مظلومی درباره استفاده از بداهه در سریال هم گفت: تکیه‌کلام «بنزین می‌ریزم خودمو آتیش می‌زنم» و «بی‌شعور و بی‌تمدن» از جمله دیالوگ‌هایی بود که به صورت ناخودآگاه و بداهه شکل گرفت؛ البته من تکیه‌‌کلام‌های بداهه را هم از قبل با کارگردان چک می‌کنم و با موافقت وی آنها را می‌گویم.

مظلومی خاطرنشان کرد: به هر حال هر بازیگر دارای یکسری خلاقیت‌های درونی است و می‌تواند خیلی از تکیه‌کلام‌ها را از خودش بگوید ولی در نهایت این کارگردان است که باید اجازه استفاده از  آن را بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر