jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۴۷۴۸۵   ۳۰ آذر ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۰

دیلی‌میل: سرقت کابل‌های ژنراتور یدکی برق یک بیمارستان بزرگ سبب شد ده‌ها عمل جراحی مهم به تعویق بیفتد.

به گزارش پلیس جنوب ولز انگلستان، سارقان سیم و کابل‌های ژنراتور یدکی بیمارستان را نیمه شب ربوده و سبب شدند فردای آن روز ده‌ها عمل جراحی به تعویق بیفتد. پلیس که هنوز نتوانسته سارقان را دستگیر کند، در تلاش است سرنخی از آنها که ماه‌ها قبل در بیمارستان دیگری نیز همین وضع را به‌وجود آوردند، به‌دست بیاورد. بنا به مقررات بیمارستان‌ها، در صورت عدم وجود ژنراتور برق یدکی، هیچ عمل جراحی صورت نمی‌گیرد زیرا ممکن است حین عمل، برق اصلی قطع شده و جایگزینی برای آن وجود نداشته باشد. خانواده 2 بیمار بستری در این بیمارستان مدعی هستند، عدم انجام عمل روی بیمار آنها موجب تشدید بیماری هردو شده و ممکن است آنها شانس کمتری در بهبودی بعد از عمل داشته باشند. منتهی مشکل اینجاست که نمی‌توانند از دزدان ناشناخته شکایت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر