jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۴۶۱۴۲   ۲۴ آذر ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۳

در اظهارنظر دبیر شورای عالی ترافیک مبنی بر این که مسوولان مترو در اعلام کمک‌های شهرداری به متروی تهران عددسازی می‌کنند، موجب اعتراض سخنگوی شهرداری تهران شد.

 محمدهادی ایازی با تاکید بر این موضوع که اگر پول نقد به مترو پرداخت نمی‌کردیم، قطارها روی ریل حرکت نمی‌کردند، گفت: اگر قرار بود عددسازی شود باید قطارها می‌خوابیدند.

وی در گفت‌وگو با فارس در خصوص بحث هزینه‌های مترو افزود: 9 ماه از سال می‌گذرد و دولت تازه در برج 9، 28 میلیارد تومان یارانه بلیت مترو پرداخته است.

ایازی تاکید کرد: حتما پول نقد داده‌ایم که توانسته‌ایم تونل بسازیم، قطار خریداری کنیم و ایستگاه‌های جدید بسازیم.سخنگوی شهرداری تهران توضیح داد: تاکنون دولت 28 میلیارد تومان پرداخت کرده، این در حالی است که باید تا این لحظه 58 میلیارد تومان پرداخت می‌کرد و شهرداری تاکنون بیش از ۱۰۰ درصد به مترو در بخش یارانه‌ بلیت کمک کرده است.

وی در خصوص استفاده 2 میلیارد دلاری متروی کلانشهرها از حساب ارزی گفت: این موضوع با وجود آن‌که قانون بوده، تاکنون اجرایی نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر