jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۴۴۶۰۰۵   ۲۵ آذر ۱۳۹۰  |  ۱۹:۲۵

هزاران نفر از مردم عراق امروز با برگزاری تظاهراتی در میدان التحریر بغداد خواستار اخراج گروهک تروریستی منافقین از این کشور شدند.

 به گزارش  پایگاه خبری "العالم"، هزاران نفر از مردم عراق امروز با تجمع در میدان التحریر با در دست گرفتن پلاکاردهایی خواستار اخراج منافقین از عراق شده و از دولت این کشور خواستند در برابر درخواست های جامعه بین الملل برای باقی ماندن این گروهک در عراق کوتاه نیاید.

تظاهرات کنندگان با سر دادن شعارهایی، تروریسم، منافقین و بعٍثی ها را محکوم کرده و درباره طرح های این گروهک تروریستی برای کشتن مردم عراق و ایجاد اختلافات داخلی در این کشور هشدار دادند.

تظاهرات کنندگان با صدور بیانیه ای از دولت عراق خواستند در مساله اخراج منافقین، مانع از مداخله اتحادیه اروپا شود و  جنایتکاراتی که دست آنها به خون مردم عراق آغشته است را محاکمه نماید.

آنها خواستار تخلیه اردوگاه اشرف و بازگرداندن زمین آن به صاحبان قانونی آن شده و از دولت عراق خواستند زندانیان ناشناس این اردوگاه را آزاد کنند.

"نوری المالکی"، نخست وزیر عراق پنجشنبه تاکید کرده بود که در تصمیم اخراج گروهک منافقین از عراق تجدید نظر نخواهد کرد و این گروه را جنایتکار توصیف کرد.(  فارس)
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر