jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۳۶۳۷۲   ۳۰ مهر ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۳

در حالی که طرح مجدد استیضاح وزیر نیرو در کمتر از یک‌سال پس از استیضاح ناموفق سال گذشته بار دیگر بین نمایندگان مجلس مطرح شده است، وزیر نیرو در واکنش صریحی به این موضوع گفت: تمام توانم را برای دفاع از عملکرد وزارت نیرو خواهم گذاشت. مجید نامجو در پاسخ به این سوال که آیا شخصا فکر می‌کنید این استیضاح در صحن علنی مجلس مطرح شود یا نه؟‌ و اگر مطرح شود آیا رای خواهد آورد؟‌ گفت: من همان بار اول هم فکر نمی‌کردم استیضاح شوم، ولی شدم و اکنون هم هیچ چیزی بعید نیست.

در نظام جمهوری اسلامی مسوولان براساس تکلیف‌شان عمل می‌کنند. من الان به عنوان وزیر تکلیفم این است تا وقتی که هستم همه توانم و تمام انرژی‌ام را بگذارم که کار کشور پیش برود و قطعا اگر کار به صحن علنی کشیده شود تمام توانم را خواهم گذاشت که دفاع لازم را انجام دهم. نامجو در پاسخ به این سوال که با توجه به شعار «شفاف‌سازی» که از شعارهای اصلی شماست، بهتر نیست که دلایل پرداخت نشدن مطالبات پیمانکاران به صورت شفاف اعلام شود؟ تصریح کرد: بالاخره باید به این نکته توجه داشت که من عضو کابینه هستم و باید هماهنگ با کابینه دولت برای اداره کشور عمل کنم.

از سوی دیگر من مجری قانونم و در خود قانون نمایندگان مجلس ردیف‌های 31، 33 و 35 را برای وزارت نیرو پیش‌بینی کرده‌اند و اگر قرار است که ما از همین روش‌ها برای تامین منابع استفاده کنیم که در حال انجام همین کار هستیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر