jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۳۴۱۲۴   ۱۸ مهر ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۰

فرمانده نیروی انتظامی آمار بالای علاقه جوانان به رابطه با جنس مخالف و مصرف مشروبات الکلی در دانشجویان را تکذیب کرد. سردار اسماعیل احمدی‌مقدم، در حاشیه دیدار مردمی در مرکز نظارت همگانی ناجا در پاسخ به سوالی درباره آمار بالای علاقه جوانان به رابطه با جنس مخالف گفت: این آمارها صحت ندارد. به عنوان مثال در جایی گفته بودند 80 درصد دانشجویان اقدام به صرف مشروب می‌کنند که چنین چیزی اصلا صحت ندارد و مخالف امنیت روانی جامعه است. یک محقق تحقیقی می‌کند و بدون آن که این تحقیق تایید شود، آن را منتشر می‌کند و باعث نگرانی خانواده‌ها می‌شود. حتی نسبت معتادان تحصیلکرده ما نسبت به دیپلمه‌ها بسیار پایین است.

در این رابطه ما حتی حاضریم میزگردی برگزار کنیم. اگر در نتیجه این میزگرد، آمارهای اعلام شده از سوی منابع غیررسمی تایید شد، من از فرماندهی ناجا استعفا می‌دهم.

او همچنین درباره شایعاتی مبنی بر این‌که برخی ایست بازرسی‌ها برای تحقیق درباره روابط افراد است، گفت: چنین چیزی صحت ندارد، چون سرک کشیدن به روابط مردم به پلیس ارتباطی ندارد. اما پلیس با افرادی که با فریب، اقدام به اغفال دختران می‌کنند، حتما به طور قاطعانه برخورد می‌کند.فرمانده ناجا همچنین درباره نظارت بر اجرای طرح‌های پلیس گفت: نظارت ما دقیق و در بسیاری مواقع، واحدهای نظارت ما تصادف یا نزاع صوری تشکیل می‌دهند تا آمار اعلام شده آنها با عملکرد واقعی را مقایسه کنیم.

به گفته فرمانده ناجا طی نظارت یکساله‌ای که انجام شده، پلیس نمره 16 را از 20 می‌گیرد: البته هر سال همین نمره را می‌گیریم، هرچند که ما امتحان را سخت‌تر می‌کنیم. البته این نمره با مطلوب ما 25 درصد فاصله دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر